1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Oyunu Gene Bırakıyorum

1. ironEyE

ironEyE Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Evet efenim oyunu bütün sene zaten oynamamıştım bu eulu private server dalgasıyla tekrar başlayayım dedim ve eh malum YGS - LYS dönemi bu yıla denk geliyor yakında dershanemde başlayacak... Seti meti farmı hata level i bile tamamlayamadan apar topar ayrılmam gerekiyor. :D Yaklaşık 1 yıl boyunca ne internet ortamında bulunabilecem, ne de kaç yıldır beklediğim The Elder Scrolls V ı veya Modern Warfare 3 ü oynayabilecem. eekd1 olmadi: Eh neyse sağlık olsun. :D En büyük amacım olan en yakın arkadaşlarımla kaleyi alıp savunma görevim "nihayet" sona erdiğine göre artık huzur içinde oyunu bırakabilirim. whiteangel Herneyse bana kızgındır dargındır ne biliyim "ulan o melih varya o melih onun allah bin belasını versin şerefsizzzz" diyen falan varsa, ondan artık ne yaptıysam özür dilerim hakkınızı helal edin. :D Cumartesi günki kale savaşın sonra charımda mal varlığımı alt komşuma devredip bırakıcam komple hadi iyi oyunlar herkese. :D

2. Left Behind

Left Behind Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bana devret summer6:

3. HardlineTR

HardlineTR Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tecrübe olarak şunu söyleyebilirimki sınav için o kadar kasman gereksiz zaten sınav başlamadan herkes öyle diyor ama uygulamada söneceksin sadece sro oynamayacaksın :P

4. jöker

jöker Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cumartesi günü vedada yanında olacak gibiyim :beer:

5. ironEyE

ironEyE Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Teşekkürler yorumlarınız için. =)

@HardlineTR
    Yok pc komple evden gidiyor ve ben geri istesem bile annem, çok aferdersiniz, nah verir. :D