ulak35 demiş ki:
Bence dedikleriniz çok saçma :) oyunu bırakamıyorum bağımlılık yapıyor filan demek çok saçma neden derseniz siz oyunu bırakmak isteseniz anında bırakabilirsiniz ama bırakmak istemediğiniz için yapamıyosunuz.Bence boşu boşuna böyle konular açmayın
1.si bağımlı olmadan ne demek istediğimizi anlaman imkansız.
2.si konuların saçma yada mantıklı olup olmadığını analiz etmek sana düşmez.
3.sü isteyen istediği konuyu açar.
4.sü bu kafayla gidersen forum üyeliğin fazla sürmez.

Oyundan ben bıktım.Kendime engel olamıyorum da demedim.İstediğim kadar oynadım.Daha dün gece de charın satışı için uzun bi ilan hazırladım. A.T.P nin yazdıklarını yazabilirdim ama genelleme olarak cevapları okuyunca diyeceğim tek şey : Sro ile ilgili bilgisayarında bir ss dahi bırakma joymax ın sitesi dahil oyunun kendi sitesine girme bile.Photoshop güzel bir uğraş olur ben oyunu bırakır bırakmaz kendimi film müzik indirmeye verdim ve çok mutluyum.Ne sp derdi kaldı ne exp nede item.Sil herşeyi kesin kararlı ol gerisini Allah'a tevekkül et.

JasonWalker demiş ki:
ulak35 demiş ki:
Bence dedikleriniz çok saçma :) oyunu bırakamıyorum bağımlılık yapıyor filan demek çok saçma neden derseniz siz oyunu bırakmak isteseniz anında bırakabilirsiniz ama bırakmak istemediğiniz için yapamıyosunuz.Bence boşu boşuna böyle konular açmayın
Ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum çünkü ben de bağımlıyım hergün 7-8 saat pc başında so oynuyorum ama istediğim zaman bırakabilirim ğer yanlış bişey söylediysem de herkesten özür dilerim :headbang: :lol:

ulak35 demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
ulak35 demiş ki:
Ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum çünkü ben de bağımlıyım hergün 7-8 saat pc başında so oynuyorum ama istediğim zaman bırakabilirim ğer yanlış bişey söylediysem de herkesten özür dilerim :headbang: :lol:
Tamam o zaman sorun yok. :D

Ben 2-3 seneden beri bu oyunu oynuyorum ve son günlerde o kadar sıkmaya başladı ki oynamıyorum bile bota bırakıp başından çekiliyorum ps,forum vs. uğraşıyorum..

Yukarı Alt