1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Oyundayken bilgisayarım sürekli donuyor.

1. SatanicTurtle

SatanicTurtle Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeri sanırım burası değil fakat ilgi görebiliceğini düşündüğüm bi bölüme açtım,diğer bölümler fazla talep görmediği için.

Son 1 haftadır oyun kendi kendine 30dk da bir donuyor ve format atmaya karar verdim,format attıktan sonrada bu olay devam etmeye başladı.Lütfen fikirlerinizi ve görüşlerinizi benimle paylaşın kaç gündür bota koyamıyorum geri kaldım :roll:

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    ısınma sorunu yaşıyorsun malum havalar ısındı kasa kapağını açık takıl bakalım sorun devam edecek mi !

3. SatanicTurtle

SatanicTurtle Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önerilen herşeyi denedim yinede 30dk-1saat sonra oyun kendiliğinden takılıyor ! Ne yapmam gerek kaç gündür bota kuramıyorum bu yüzden..

4. CHaKaLL

CHaKaLL Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Ekran kartını ve ramlarini kontrol etmeni öneririm.İşlemciyide unutmamak gerekir.İşlemci ile fanı arasına beyaz iletken kremi bir sııvı koyuluyor.Belkide o sıvı kurmuştur ve işlemcin ısındığından dolayı donma yapıyor olabilir.Dediğim sıvı her bilgisayar teknik servislerinde yada 2. el pc alışveriş dükkanlarında bulunur.Ama ekran kartı ve ramlerini varsa imkanın başka bir bilgisayarda da kontrol et.Bu 3 seçenekte işe yaramaz ise tekrar yaz.Başka yöntemlere başvururuz...

5. Josephine

Josephine Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Driverlarını güncellemelisin. Ekran kartı,ram,işlemci,fanların birinde problem olabilir.