Merhaba arkadaşlar şimdi size gıcık olduğunuz herhangi birisini oyundan attırmayı öğreteceğim.Mesela diyelim taxidesiniz bir herif sinirinizi bozdu hemen [GM]-[Tarky](FROM):Hello...! yazın ve yazının başına yazma tiresini getirim space ile ittirin yazı sona kadar gelsin ve daha sonra oyuna dc attıracağınız adama gönderin.Daha sonra o kişiye sana gelen [GM]-[Tarky](FROM):Hello üstüne tıklar mısın dediğinizde tıkladığı an oyundan atılıcak.
Not:Hello yazmanız gerekmez herhangi birşeyde yazabilirsiniz ama baş harfi mutlaka büyük olsun
Bunu bana bir arkadaşım yaptı exim 99 du tam lv atlıcam dedi şu [GM]-[Tarky](FROM):Hello sanada geldimi bana GM mesaj atmış sanada attıysa servere mesaj attı cevap vermelisin dedi üstüne tıkladım ve dc oldum :D tabi sonra ağzının payını aldı ama bu yöntem işe yarıyor.
:beer: :beer:

Dünde samarkantta townda biri bana yazdı dedim bu gm şakası yapıyor bende dalga gectim :) yalnız ismi tıkla dedi ben tıkladım bişey olmadı.

Neden hep pislik yapma peşindesiniz? :) Adamlar binbir zorlukla oyuna giriyor. Bırakın kassınlar.

yazın ve yazının başına yazma tiresini getirim space ile ittirin (BUNU ANLAYAMADIM)

Yukarı Alt