1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Oyundan dc edilme diye birşey mi var? yoksa bu nasıl oluyor?

1. SleepWalkeR

SleepWalkeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    serverlistten takip ettiğimiz zaman bazen 1000 kişinin aştığını görüyorz. ben 1135 gibi bir rakam gördüm en fazla. millet girdiği zaman 1000 kişi sınırı aşılıyor ve sonradan yine 1000 kişiye dönülüyor. bu nasıl yapılıyor birileri dc mi ediliyor? yoksa her zaman bir tesadüf oluyor da aynı anda şansa birileri oyndan mı çıkıyor veya dc mi oluyor :D yine aynı şekilde vip alanlar var, onlar oyuna girince sınırı 1000 e çekmek için biz dc mi ediliyoruz?

bu soruyu soruyorum çünkü ben su ana kadar oyunda oldugum süre içinde hiç dc olmadım (Allah korusun).

2. Rhea

Rhea Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    imzandaki olmamış kardeş freeyi düzeltmen lazım 20000-16219=3781 yazman lazım freeye ama imzandaki güzel yine

3. SleepWalkeR

SleepWalkeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    eet sıkıntıdan bisiler yapaym dedim oda istemeden ecsroyu düşünmekten olmamış :D bu arada bende mesaja cevap yazmışlar zannetttim sevindim ama deilmiş :D

4. Creepy

Creepy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu Server ile Alakalı Server Kapasitesini Aştığında veya Birisinin bağlantısı koptuğunda oyuna onun yerine baska biri giriyor otomatik olarak olması gerekiyor isroda böyle preli çarlar girdiği zaman herhangi bir çar dc yiyor preli yada presiz kumar gibi birşey :mrgreen: