:?!!! arkadaslar silkroad oynarken taxi yaptırıyorum.Ancak tabiki bilgisayar kendikenidini bekleme moduna alıyor.Bekleme modundan cıkartıyorum.Ve sonucmu ekrandakı herkesın agzı burnu kaymıs :lol: .Elımdekı sılahı cıkartıp kendımınkını duzeltıyorum ama cevredekı yanı o an yanımdakılerı duzeltemıyorum.Yardım Lutfen !!!

DaRKWaTCH
LWL=50
SeRVeR=PoSeDioN
CRoSSBoW

fuem1907 demiş ki:
oldie arkadaslar silkroad oynarken taxi yaptırıyorum.Ancak tabiki bilgisayar kendikenidini bekleme moduna alıyor.Bekleme modundan cıkartıyorum.Ve sonucmu ekrandakı herkesın agzı burnu kaymıs :lol: .Elımdekı sılahı cıkartıp kendımınkını duzeltıyorum ama cevredekı yanı o an yanımdakılerı duzeltemıyorum.Yardım Lutfen

Esc/option/video/graphic1/graphic quality i deiştir

Örnk:Low da ise Middle yap Confirm e bas sonra tekrar Low yap comfirm e bas düzelicektir extraokk

o öyle oluyor ara sıra. oyunun grafiklerini bir anlıgına kapattıgın zaman oluyor muhtelemen. ben de öyle oluyora yani :). En basit yolu grf. ayarlarını high yap ,snra tekrar low yap düzelir büyük ihtimal

ilkercindik demiş ki:
o öyle oluyor ara sıra. oyunun grafiklerini bir anlıgına kapattıgın zaman oluyor muhtelemen. ben de öyle oluyora yani :). En basit yolu grf. ayarlarını high yap ,snra tekrar low yap düzelir büyük ihtimal
extraokk aynen

duzelttım bırde cok saolun denıyecegım. geyık sohbet bolumundekı + basma oyununa bakarsanız sevınırım cok guzel

Yukarı Alt