Ben ne zaman oyuna girsem en fazla 30 dk. sonra PC kilitleniyor(adamım donup kalıyor).Hiçbirşey yapamıyorum.Bende işlemi sonlandır ile oyundan çıkmak zorunda kalıyorum.Acaba benim PC'de mi birşey var yoksa oyunda arasıra oluyormubu olay?Ama bu olay hergün oluyor.

Aynı sorun bende de var.Sanırım serverlarda bişiler var.Diğer serverları bilmem ama guildde de bi kaç kişiden duydum bu ne biçim lag ilk defa görüyorum ve durmadan masa üstüne atıyor dc yiyorum gibi şeyler gördüm guilddekilerin sohbetinde.E görebildigim o kadar masa üstüne atıp duruyor zıkkım.Gaymax işte Gaymax.Bu sefer TTNET in suçu değil bence.

eywallah haklısın ama şunuda bil şuan bende çift char açık canavar gibi kasıyolar bence bu olay pc nin özelikleri ile ilgili

oyunun dosyalarında hasar oluşmuş demektir bu. so yu baştan kurman lazım. bende de olmuştu ve bu şekilde düzeldi... extraokk

AMD 64X2 4200+
2.00Gb 800 Mhz DDR2
256Mb 256 Bit Atı X1900GT
250 Gb HDD
Sapphıre Pure Crossfıre Anakart
550 Watt Feel Kasa

İşte sizlere benim PC'nin bileşenleri.Oyunu tekrar kuracağım.Bakalım ne olacak.Cevap yazan tüm arkadaşların elleri dert görmesim.Hepinize kuzak dolusu teşekkürler.

Benim sorun çözüldü fanların ağzı tozdan kapanmış :mrgreen: temizledim pırıl pırıl oldu donma masa üstüne atma da kalmadı. Wink

Oyunu tekrar kurdum.Fanlarıda temizledim.Baklaım şimdi ne olacak.Cvp yazacağım.İlgilerinize teşekkürler.
Cevap veriyorum.( a ) şıkkı.Hala oyun takılmaya ekran donmaya devam ediyor.Öööfffffff yaaaaaaa!!!!!!!!!!

aynen bendede oluyor ekran kartından olma ihtimali düşük biraz ama çoğu kşide war bu şikayet

Arkadaşım biraz önce fark ettim eyer no dc client'ini kullanıyorsan yapıyor ben ver 1.141 olduktan 3 gün sonra indirdim no dc client'ini ve bugun yine aynısı olmaya başladı benim pcde kesinlikle no dc clientinden oluyor silip yeniden yüklemeni tavsiye ediyorum.

redmelon demiş ki:
AMD 64X2 4200+
2.00Gb 800 Mhz DDR2
256Mb 256 Bit Atı X1900GT
250 Gb HDD
Sapphıre Pure Crossfıre Anakart
550 Watt Feel Kasa

İşte sizlere benim PC'nin bileşenleri.Oyunu tekrar kuracağım.Bakalım ne olacak.Cevap yazan tüm arkadaşların elleri dert görmesim.Hepinize kuzak dolusu teşekkürler.

Bu pc oyunda dc yiyosa belli başlı sebepler sayabilirim ama kitliyosa network ile ilgili bir problemin vardır bilgisayarına zone alarm gibi casus engelleyici yazılımlar yükle şu anda yeni çıkan bir virüsden dolayıda olabilir. sürekli dns saldırısı yapıyor ve bilgisayarının en hassas noktasına yani ag baglantının veri trafigini sıkıştırarak kitlemesini sağlıyodur.

Shooter demiş ki:
Benim sorun çözüldü fanların ağzı tozdan kapanmış :mrgreen: temizledim pırıl pırıl oldu donma masa üstüne atma da kalmadı. Wink
Ayıptır sorması fanları nasıl temizledin.

redmelon demiş ki:
Oyunu tekrar kurdum.Fanlarıda temizledim.Baklaım şimdi ne olacak.Cvp yazacağım.İlgilerinize teşekkürler.
Cevap veriyorum.( a ) şıkkı.Hala oyun takılmaya ekran donmaya devam ediyor.Öööfffffff yaaaaaaa!!!!!!!!!!

Directx 9.0 Yükle, Net Frame Work Onar, Açılışta Gereksiz Çalışan Ram Yiyen Programları Msconfig 'ten kaldır, CC Cleaner ile makineni bir temizle, Ekran Kartı Sürücün Güncel Değilse Onuda Bir Güncelle sana zahmet , Razz Masaüstü Ekran Çözünürlüğü ile Oyunun Ekran Çözünürlüğü aynı Olsun, Bot Clienti Kullandıysan ve hayla kullanıyorsan Orjinal Client Temin Et birde Öyle Dene Donma Olucakmı Diye, Kolay Gelsin Bunlardan Yapamıyacağıını düşündüğün varsa özele pm yardımcı olurum. Benim Makinemdede Aynı Sorunlar Vardı Bu Saydıklarımı Yaptım Şu an 2 Client Açıp Crit atıyorum denenmiştir yani

Yukarı Alt