Arkadaşlar ilk önce takıcıdan tanesi 10k dan protector alıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Sonra kasacağınız yerde sizi rahatsız eden bi bot varsa onu ortadan kaldırmak için herhangi bi yaratığın üstüne bir kere tıklıyoruz ve çantamızda bulunan protectorun üstüne sağ tıklamak koşulu ile protectorümüzü aktifleştiriyoruz ve keyifle bizi rahatsız eden botun ölmesini izliyoruz...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya botların ölmeme gibi bir lüksü yok hele ki int ise...
Bir lighting nukesinde seker %90 :lolmuch:

BOTLARA ÖLÜMM :lolmuch: :lolmuch:

benim yöntem kesin işe yarıyor
alıyosun bi trader bayragı 1 tane mal alıyosun bizona
gidiyosun beklıyosun hotan munyangların orda
ligth teif hep okcu cukıyor :lolmuch:
sonra kervanı dagıtıyosun lıgt teife bi kere vuruyosun ama oldurmuyosun
sonra botla kasanın dibine giriosun o da ne light sıcrrıyor adama 1200 1200 sonra zaten nukeci ise direk yattare
tabi yuksek lvl olman lazım
:lolmuch: botta olmayan elle kasan gavurları da arada gebertiveriiosun

her sabah yaparım ben bunu
önce dw den baslarım roberlara kadar herkesi gebertirim sonra hotanda spidere kadar
penonlara trader bayragı ile gidebilsem onlarıda geberticem de
:lolmuch: 90 lvl adam tepeme biniyor

Musallat demiş ki:
benim yöntem kesin işe yarıyor
alıyosun bi trader bayragı 1 tane mal alıyosun bizona
gidiyosun beklıyosun hotan munyangların orda
ligth teif hep okcu cukıyor :lolmuch:
sonra kervanı dagıtıyosun lıgt teife bi kere vuruyosun ama oldurmuyosun
sonra botla kasanın dibine giriosun o da ne light sıcrrıyor adama 1200 1200 sonra zaten nukeci ise direk yattare
tabi yuksek lvl olman lazım
:lolmuch: botta olmayan elle kasan gavurları da arada gebertiveriiosun

her sabah yaparım ben bunu
önce dw den baslarım roberlara kadar herkesi gebertirim sonra hotanda spidere kadar
penonlara trader bayragı ile gidebilsem onlarıda geberticem de
:lolmuch: 90 lvl adam tepeme biniyor
BiZ 90 oLaLım o zmn görürüz tepene binenLeri dicemde... FuLL sun set fLn zor iş hiç demiyim Razz

Defance demiş ki:
biz tam kaşarız yaf türklerin kafası anca böle şeylere çalışıor saten temiz alan temiz exp :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
dostum ne alaka ne kaşarlığından bahsediyorsun. oyun zaten kendisi botları öldürmek ve online oyuncuların zevk alabilmesi için böyle bi mantık koymuş sen hala türklerin aklı kaşarlıkta felan diyorsn. bu projektörleri sadece türkler kullanmıyo herkes kullanıyo ve bende burda belki bilmeyen bi arkadaşım varsa diye açtım konuyu onu bilgilendirmek için. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jacabo demiş ki:
Defance demiş ki:
biz tam kaşarız yaf türklerin kafası anca böle şeylere çalışıor saten temiz alan temiz exp :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
dostum ne alaka ne kaşarlığından bahsediyorsun. oyun zaten kendisi botları öldürmek ve online oyuncuların zevk alabilmesi için böyle bi mantık koymuş sen hala türklerin aklı kaşarlıkta felan diyorsn. bu projektörleri sadece türkler kullanmıyo herkes kullanıyo ve bende burda belki bilmeyen bi arkadaşım varsa diye açtım konuyu onu bilgilendirmek için. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
kaşar kotu bısı demek deıl sız kotuye cekıorsunuz kasar ın anlamı eskı deneyımlı anlamında kullandım ben bırazda mızah katdım sadece anlayan anlar bıde dıosun botları oldurmek ıcın normal sro da sen bot kurmussun gece bırakdın kasıor sabbah kalkıosun umutla dıosun ne kadar kasdım acaba bakıosun olmussun dc yemıssın hosuna gıdermı ? dıceksın normal sro da bot kendı tekrar oyuna gırıp kasıor ama psro da le bısı yoq :lolmuch:

Yukarı Alt