Beyler 1 haftadır oyuna hiç giremiyorum bi sorun mu var oyunu sildım ,yükledim herşeyi yaptım ama oyun açılmıyo deli olacam. Sizdede Aynısı var mı ? Arkadaşlarımın bilgisayarlarındada açılmıyor.Biri giriş taktiği felan biliyor mu?

:think: :think: :think:

giremiyorum derken nasıl giremiyorsunuz? yani traffic mi veriyor yoksa c9 mu ? yoksa client mi açılmıyor ?

valla bende giremiyorum traffıc verıyo almıyo oyuna bi türlü tam katil olma sebebi :D

Akaryakit demiş ki:
duro demiş ki:
valla bende giremiyorum traffıc verıyo almıyo oyuna bi türlü tam katil olma sebebi :D
Oyun full girememek normal eyer girebilirsen anormal
işte oyuna girmek anormal oldugu için katil olacam ya
öğrenci oldugum için param yok ne yapalım pre çekemıyoruz!!!

Bende 2 charla girip birine sp kasıyorum birini oyuna sokuyorum diyerini oyuna sokuncaya kadar ilk soktuğum oyundan düşüyor en rahat salı günleri bakımdan sonra oyuna giriliyor

Akaryakit demiş ki:
Bende 2 charla girip birine sp kasıyorum birini oyuna sokuyorum diyerini oyuna sokuncaya kadar ilk soktuğum oyundan düşüyor en rahat salı günleri bakımdan sonra oyuna giriliyor
+1907

Server checke alındı açıldı öylesine bi giriyim dedim rumata loader vardı giremedim öyle bastım kaldı 1.96 dan beri oyuna giremiyorum :( Loaderda bir sorun var bence .

Pre olmayıpta 2 charla oyuna girmeye çalışan arkadaşlara tavsiyem pc niz biraz sağlamsa sanal işletim sistemi kurun 2 charda aynı anda girmeye çalışsın

MissiSisippi demiş ki:
Beyler Galiba Bende c9 veriyo çünkü tam girecekmiş gibi oluyo cvp oyun cvp vermiyo nasıl düzeltebilirim oyunu silip yükledim fakat düzelmedi :cry:
senin bağlantı yavaş ondan yapıyor oyunda sorun yok çünkü modemi kapat biraz dinlendir tekrar dene

Akaryakit demiş ki:
MissiSisippi demiş ki:
Beyler Galiba Bende c9 veriyo çünkü tam girecekmiş gibi oluyo cvp oyun cvp vermiyo nasıl düzeltebilirim oyunu silip yükledim fakat düzelmedi :cry:
senin bağlantı yavaş ondan yapıyor oyunda sorun yok çünkü modemi kapat biraz dinlendir tekrar dene
hacım bunu 1 haftadır yapıyo :D hemde 3-4-5 haziran günleri bilgisayar hiç açılmadı :D (sbs vardı)

C9 hatası genelde bağlantıdan kaynaklanan bir hata oyunda sorun yok genede sen bağlantılarını kontrol et derim

Olabilir böyle durumlar için oyunun orjinalini herzaman biyerde sakla derim denemek için

Yukarı Alt