1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Oyunda Allah'a Yok Diyenlere Kufur Edenler Etmeden Once Bakı

1. ferosero

ferosero Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Oncelikle sunu soyliyim beni taniyan bilir belki ben Ferhat Cegin.Ecsro nun ilk playerlerinden ve herzaman karsilastigimiz bir olayi size aciklamak amaciyla bu konuyu acmis bulunuyorum.

Bildigimiz gibi butun private serverlerde Global olarak Allah yok.Fu.k Allah v.b sozler denilmektedir ve bizde dogal olarak onlara kufur etmekteyiz ama bunun sadece kendinizi yordugunuzu ogrenince artik kendi hallerinde birakacagini saniyorum o sahislari.

Herneyse yazi tipimden de anlasildigi gibi ben su anda Italya'dayim ve burda da Allah'a yok v.b sozler soyluyolar ayrica Allah'a domuz diolar.Burdaki bi arklar aramdaki dialogu size acikliyim...Arkimin adi Christian:
    Bi gun chirstian la cigara tutturmeye gidioz.Cigara bittikten sonra tuutyom bunu.Neden allaha bole laflar soyledigini merak ediom ve soruyom dogal olarak.

Neden Allah'a domuz dion(italyancasi porco dio fakat burda kizlar bunu porco due diolar cunku ayip olmasin die ve anlami degisio).Bana diyoki Allah'i goruyonmuki demiyim.Gormeme gerek yok bizi yaratan o diom fakat nafile cocuk direk bir cevapla biz maymunlarin soyundan geliyoruz dio ve ben yinede israrla Allah'in degerini anlatiyorum anlamiyo.Cekip gidio.Diorumki bak olunce cehenneme gidecen birak su lafi.Hangi italyan birakmiski ben birakayim dior.

Yani bosa arkadaslar.Onlara kufur etsenizde etmesenizde...
    Muslumanlar icin Allah'in yeri farklidir Hristiyanlar icin farkli...Siz savunsanizda Allah'i yinede birsey deyismeyecek.Lutfen bunu okuduktan sonra Allah'a kufur eden gerikafalilarla muhattap olmayi birakin...

2. Critique

Critique Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bi sor bakalım o arkadasına onlar hangi tanrıya inanıomus onların kitabını kim gönderdi ??

3. ferosero

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Sormama gerek yok okuduysan tam anlarsin herhalde onlarin kitapla felan alakasida yok bi mum yakiolar bi dua bitti.

Yani hic bi tanriya inanmiyolar ama hepsi faşist :D Hitler dio hepsi ama hitlerin ne oldugunu anlamadim...

4. ExtacyOfGold_

ExtacyOfGold_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boşverin alayi just a dirty son o a b

5. Continuum

Continuum   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Adolf Hitleri biraz araştir. :muck: En üstün kendi ırklarini gorur bunlar hep :coffee:

6. ferosero

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hmm iste italyanlarda boyle kendilerini en ustte goruyo ama adam akilli italyanca bilen yok aralarinda.Bitek kuzey italyanlar adam akilli ama bunlar ole bi havaliki dunya onlarin saniyo sanki hepsi.

7. last_knight

last_knight Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alayını saglam dürtmek lazım :mrgreen:

8. ferosero

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Aynen ya :D :D :starving:

9. Continuum

Continuum   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    adamlar kendılerını 1. ve 2. dunya savaşinda gösterdi daha gerek yok döneklerle işimiz olmaz. :sfff:

hadi iyi gecelr.

10. ferosero

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Allah rahatlik versin bi vurduk kacti alayi...

Nese arlklar iste sallayin alayini gunah onlarin boynuna bosa kufur etmeyin elinizi o guzelim parmaklarinizi yormaya degmez...

11. Rapp3R

Rapp3R Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw bzn allaha dua ediom bu dunyanın iişini ötekine bırakma die inş. biri tutar ne diem

12. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Tanrı tektir biz onu Allah olarak isimlendirdiririz hristiyanlar God. sonucta hepmizin inandığı sey tektir

13. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayir ne kasiyorsunuz ki anlamadigim olay, ister domuz desin ister bok desin onun demesi allahin degerini degistiriyomu veya sinirlenip kufur etmeniz heriflerin aldigi keyifi arttiriyormu azaltiyor mu ? bunlari dusunmeden kasmak gereksiz yere kendinizi kasmak olur .
    En azindan size bugun yasadigim bir olayi anlatiyim , sabah kilise sonrasi incil dersleri vardi yanimda Gurcistanli degisim ogrencisi kiz kardesim var kiz ortadoks , gittigimiz kilise yaninda kaldigim ailenin Katolik kilisesi , derste konu sanirim gonulluluk-Dine davet konusuydu ,Incilden bir parca okunurken bende dikkatli dinliyordum bir yerde koptum incil okunurken kafamda kalmis ders bitti , Gurci kiza sordum ailenin yaninda surda soyle birsey denmisti o ne anlama geliyor ? kiz bakti ben ortadoksum katoligin inanci beni ilgilendirmez dinlemiyordum sende muslumansin istersen dinlemessin dedi.
    Aile bunu duydu ve bana dolayisiyla muslumanliga bakisi degisti gercekten.
    Sizede oneririm bunu eger sizin inanislariniza saygisiz birisine saygili davranin onun gorusunu degil ama etrafinizdakilerin size bakisini degistirirsiniz.

14. SoundMc

SoundMc Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bitmemiş Öğrencilik :D
    Bence ona tepki verileceğine bi ailesine bakmak lazım.Amerikalısınında,İtalyanınnda Ataları Peygamberimiz zamanında yaşamıştır.O yüzden onları kale almamak lazım onlar küfür ettikçe Bizim Yüce ALLAH'ı övmemiz onlara daha çok koyar.Yağan yağmurları yağan karları Oluşan hortumları o Maymunlar gönderiyo onlara göre.ALLAH TEKTİR ALLAH 'TAN BAŞKA İLAH YOKTUR...

15. sweetCHIEF

sweetCHIEF   globalmod playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    38

16. Black Rain

Black Rain Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kamyon Şöförü
    Konuştuğun kişinin bir kitaba veya bir tanrıya inandığını sanmıyorum.