ya ben oyun 90 lvl olali oyuna girmiyorum ve suan girmek istiyorum ama girmiyooo. nasil ayarlıyacam onu bileniniz var mi ???????? The server is undergoing inspection or updates diyorrr........

ee silkroadın resmi sitesinden full clienti indir patchi doldur gir işte kardeşim.

beylerr güzel diyosunuz daa benn peachii zatenn yeni indirdim dün we zaten dün sanırsam aksam üstü saat 5 tee we dahaa sonrasındaa bakım yok tuu.. yanii benimm sorunum baskaa..bu lanet seyy halaa dahaa undergraund weriyooo?? baskaa bişey öneree bilecek warmıı acabaa

yaaafff yokmuu yardımcıı olacakk birisii halaaa giremiyorumm launcher i acıyorum under weriyoo direk buu melett yaffff.. ne ayak anlamadımmm....

kardeş daha önceden agbot veya başka bir botla girdiysen media patch yap ve sonra tekrar girmeyi dene fakat şöyle bi durum var no dc veya rumata loader den girme önce masa üstündeki normal clientten gir ki şuan kullandığımız 1.57 cliente patch etsin sro patch ettikten sonra loaderden girebilirsin eğer söylediklerimi başarırsan burdan bana pm at içim rahat etsin olmazsa başka yollar deneriz mod lar uyuyo sitede yardım bana kaldı :mrgreen: :wink1:

yaaa agaa anlamadınn sen benii benim cliend peach bilemm yapmıyoo kafayıı yicemmm yafff... cliende basıyorum ekranaa cliend gelmeden undergraund yazısıı geliyorrrr.... +++ dahaaa herangibirr programm elimde yokkk bot wb öncee oyunaa bii gireyim onlarıı sonraa halledecem.. amaa oyun yokkkkk

ozaman geriye tek bişey kalıyo pogram ekle kaldırdan oyunu sil kökünden tekrar baştan yükle bakalım çözümlere devam edeceğiz buda olmazsa başka önerilerim var :thumbsup:

agbotla ilgili 100%

bide offff girmioooooooooooooo offaaaaaa gibi harfleri uzatmadan yazsan iyi olcak çok sinir bozucu böyle :mrgreen:

Yukarı Alt