1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

oyuna yeni başladım bilgilendirirseniz yardım

1. madboy94

madboy94 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben oyunu hiç bilmiyorum zaten sorunum zor deil denedim fakat yapamadım blacksmith de + nasıl basılıyor ayrıntılı anlatım.
    2.genelden yazı kaç lvldan sonra yazılıyor
    3.hayvan kaç lvlda alınıyor ve nerden alınıyor
    4.birisiyle nasıl konuşabilirim özelden ayrıntılı anlatırsanız sevinirim

2. ghost12

ghost12 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.Blacksmithde + basılmıyor.+ yı basmak için elinizde elixir dediğimiz item den olması lazım.Ondan sonra Luck powder almanız lazımdır.Luck powder Kuyumcuda satılmaktadır belli bir gold karşılığı.Mesela silahınıza + basmak için weapon elixir,Elbisenize + basmak için Protector elixir,acsesura(Küpe,yüzük,kolye)Accsesory Elixir,Kalkana yani shield e + basmak için ise Shield elixer e ihtiyaç vardır.Bunları tedarik etdikten sonra y tuşuna basıp 2.ekrana geçiyoruz(Pembeli olan).Ordan ilk olarak + basacağımız itemi sonra elixir i sonrasa şans ımız ın artması için luckypower i koyuyoruz ve Onaylıyoruz.Ama bunu unutma her bastığın + işe yarıcak diye bir şey yok.mesela +3 bascağınız +3 u basarken işlem başarızlıkla biterse +0 a geri dönüyor yani bastığınız + lar bosa gidiyordur.
    2.Genelden yazı istedigin zaman yazabilirsiniz.Eğer Sarı yazan yazıyı diyorsanız 14 silk karşılığı item mall dan alınıyor.
    3.Köpek,Tavşan,Maymun vs. 5 levelden itirabaren alınabiliyor.Köpek in ücreti 1.000.000 yani 1 m karşılığı stableden yanı atçıdan alınabiliyor.Maymun tavşan gibi toplayıcı hayvanlarda 88 silk karşılığı item malldan alınıyor.
    4.Birisiyle $ ardından nick ini yazıp bir boşluk ara verince mesajınızı yazarsanız karşı tarafa Pm yani öm olarak gitmektedir.Eğer özel mesaj atcağınız biri yakınınızdaysa üstüne shift ile tıklayınız mesaj yazılan yere $ ve nick i hazirlanmis hali gelecektir otomatik olarak.Yardım edebildiysem ne mutlu bana

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

:kalp: :muck: :kalp:

4. madboy94

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekürler arkadaşlar sağolun

5. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim ilk başladıgımda yaptıgım gibi wp leri 50k dan satma 300k ya gidio :D

6. madboy94

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki bazen taş falan düşüyo onlar ne işe yarıyo adını unuttum,yeşil,mor taşlar bide elixir nerde bulurum

7. madboy94

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bide şu oyuna kolay girişi anlatsan leqionla no dcyi indirdim no dc dosyasını silkroad dosyasına attım sro_cliet deiştirilsinmi dedi evet dedim sonra oyun açılmadı bida geri yüklemek zorunda kaldım leqiondada id pw karakter oyunun kurulu oldu klasörü yazdım hep dosya bulunamadı dedi :S

8. fsdfqwe23

fsdfqwe23 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oyuna yeni başladıysan bence + basma işini boşver şu anda senin işine yaramaz sen şimdilik oyuna elini alıştırmaya bak ve bu oyunu öğrenmenin en kolay yoluda oynayan bi profesyonel i seyretmektir senin oynayan arkadaşın varsa onu seyret veya onla bu konu üzerind emuhabbet et yoksa git bi sro olan int cafeye orda oynayan birisine sor ama bnm tavsiyem daha ufak tiplilere sor asabi olmayanlara
    not
    item kopyalama fln hepsi yalan sana tavsiyem şimdilik illegal sadece no dc kullan

9. madboy94

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl kullancam anlatırmısın indirdim ama çalıştıramadım no dcyi nasıl yapcammm tek sorunum oyuna girmiyor yoksa çözerimde kendim serverlar full gösteriyor deli oluom kolay giriş için no dc yi nasıl kulancammm bilmiomm