Arkadaşlar ciddi ciddi taktik alarm ile çok işe yarıyor sabah 6-7 gibi kalkın Auto Logindeyken 2 saat uyuyun saat 9 - 10 gibi %100 oyundasınız :D

AnatoliaFire demiş ki:
Net cafede bi ufaklık vardı; "abi benim 90 level wizardım var" dedi. "İyi ne güzel" dedim. "İstersen tekte girmenin yolunu öğretiyim presiz" dedi. "Yav deget işine" dedim :P Sonra dedi ki "Abi imaj kodunu(imaj kodunu da biliyor:D) yaz sonrasını bana bırak dedi. Tamam dedim al yazdım. Çocuk dedi ki: "şimdi entere basınca dik dik bakıcan dedi yüzde 100 gircek." Sonra girmedi traffic verdi :D:D ve çocuk da o can alıcı cümleyi kurmakla yetindi:"Abi senin yüzün yumuşak, çok dik bakamadın." :D:D

yok böle bişey koptum xD

AnatoliaFire demiş ki:
Net cafede bi ufaklık vardı; "abi benim 90 level wizardım var" dedi. "İyi ne güzel" dedim. "İstersen tekte girmenin yolunu öğretiyim presiz" dedi. "Yav deget işine" dedim :P Sonra dedi ki "Abi imaj kodunu(imaj kodunu da biliyor:D) yaz sonrasını bana bırak dedi. Tamam dedim al yazdım. Çocuk dedi ki: "şimdi entere basınca dik dik bakıcan dedi yüzde 100 gircek." Sonra girmedi traffic verdi :D:D ve çocuk da o can alıcı cümleyi kurmakla yetindi:"Abi senin yüzün yumuşak, çok dik bakamadın." :D:D
:mrgreen: :lol: :lol:

Optimus Prime demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
:mrgreen: :lol: :lol:

ironEyE demiş ki:
evet şimdi size oyuna tekde girmenin yöntemini anlatıyom şimdiden söliyorum çok büyük bir irade gücü ve konsantrasyon gerekiyor

ilk olarak oyunu açıyoz ıd pw yazıyoz sonra connecte basıp kodu giriyoz(şimdi zor kısım başlıyor)

...requesting user confirmation... yazısının "n" ile "f" harfi arasındaki minicik siyah boşluğa DİKKATLİCE bakın 3 sn sonra trafic vermediğinizi farkedeceksiniz işte o yarım sn lik zamanda TÜM KALBİNİZLE oyuna gireceğine inanmanız gerek eğer beceremesseniz trafic verir eğer başarırsanız ekranın kararcağını görürsünüz :mrgreen:
Melih :buddha: :mrgreen:

Artık Hepsi Yalan Olsun 150 Silk Alıp Giriyosun ^^ Stall Charlarında Bile Pre var :D

Böyle seylere grek yoq premium alcksın oyununu oynıcksın bu kdr basit :P

ECSRO için ---->İd ve şifreyi yazıyoruz.Oto entera bırakıyoruz.sonra başlat'a girip bilgisayarı kapat diyoruz.ekranın rengi gidince iptal diyoruz ve ecsroya baktığımızda sürprizzz !!! :D

Yukarı Alt