arkadaşlar oyuna girmeyi denerken text i yazıyorum enter diyorum trafik werio we sora 2. denemek için confirm e bastığımda öle donuyo weee 10 saniye sora masaüstüne atıo

sizdede böylemmii

arkadaşlar bu sro son zamanlarda aşırı ilgidenıdır bılınmez bence çok şımardı böyle bişey varmı hem patchler bılmem updateler yukletıyolar bunlar da ücret değilmi yanı bi şekılde bızdende(premıum olmayanlar) ücret alıyor ama genede oyuna gırerken sorun yaşanıyor . her seferınde serverler dolu tamam dolu olabılır ama her allahın gunu saatı dolu olurmu yaw bunun anlaşılabılır ve kabul edılebılır tarafı yok bence arkadaşlar sızcede haklımıyım ????

no-dc kullanıyorsanız onu iptal edin. artık sro kendiliinden no-dc olduundan dier no-dc'lerle uyumsuz olup ekran donuyor

su sorunu cozebilen yokmu arkadaslar gercekten iki char acamiyoruz kilitlendik kaldik

banada oluyodu bi kere girdim daha olmamaya başladı bi pc yi kapa aç kasan program fln varsa kapat özellikle virüs programı öle dene bendede oluyodu kendi kendine geçti

bnm çarımda premium var tek de giriom multi clientle dier çara girecegim de ekran donuyo ikisini birden oyundan atıyo :p

CooLLer demiş ki:
Bana yeni cıktı oyun ortasında ??? hatası gelio.Legend 3'yen sorna oldu.
Bendede son zamanlarda olmaya başladı son zamanlar dediğim ..Dün :D Sonra gece 1 de ekran kartını güncelledim .Sorun Çözüldü..

internetcocugu demiş ki:
bnm çarımda premium var tek de giriom multi clientle dier çara girecegim de ekran donuyo ikisini birden oyundan atıyo :p
Millet tek chara girmeye çalışıyor sen ikinci chara :D O da çözülür yakında :wink1: ?!!!!!!!

Yukarı Alt