Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet Arkadaşlar ben yaptım ve saat 7:00 da girdim tek seferde (premiumsuz) ve bunu her zaman yaptığımda da tek seferde girmeyi başardım eveeet Yolu Söylüyoruummm..

şimdi Öncelikle oyuna girip şifreyi ve kodu yazın ama confirm demeyin...Mayın Tarlasını Açıyorsunuz Uzman Seviyesine Getirip 4 köşeye de tıklıyorsunuz(tabiiki bunların patlamaması lazım) sonra oyuna girip confirm diyorsunuz ve oyundasınız extraokk extraokk

ama bunlar dooru bilgiler hep girio(40. deneyişimizi yapıyoruz kafayı yedik böyle yöntemler yapıyoruz anla bizi)

hitful demiş ki:
ama bunlar dooru bilgiler hep girio(40. deneyişimizi yapıyoruz kafayı yedik böyle yöntemler yapıyoruz anla bizi)
allah akıl fikir ihsan eylesin ne diyim mayın tarlasımış puhaha yha sandalyeden düşcem tutsun biri yha komedi gibi arkdas

ya şu saçmalığa biri son versin artık ya siteyi saçma sapan topiclerle doldurdun be yok ismail yk tıklaymış,yok soltariteymiş,yok mayın tarlasıymış allah akıl fikir versin yaw Mad

77.yi denedim arkadaşlar Var mı bizi geçen? :mrgreen: :mrgreen: ve hala deniyorm extrabeer

ya bu konuyu açan zekası kısıtlı aradaşa bi süre siteden uzaklaştırma falan verin lütfen. bütün oyunlarla ilgili konu açıyo sitede, hastamıdır nedir Question

hiç geregi yok gidin geyik bolumune sozum hitfull ve cetesine Evil or Very Mad

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt