ARKDAŞLAR ZSZC TIKLIYORUM CARA ALIYOR START DİYORUM SARI ŞEY DOLUYOR SONRA PAT HİÇ BİŞEY ÇIKMADAN ATIYOR OYUNDAN...YARDIMLARINI BEKLİYORUM :S

YENİ MEDİA VE PARTİCES PK DA İNDİRDİM 11DG GÖSTEREN YİNEDE ÇALIŞMADI PROBLEMİ SÖYLERSENİZ ÇOK İYİ OLUR summer4:

Ban Yemişsindir GM'ler banlayamadığı için buga sokuyo ama daha yeni başlıyosan clıentın eskıdır yenı clıent ındır.

Banla alakası yok yenı char ac hotana gıt yıne atıyor bendede aynı sorun var data yada medıa pk dan kaynaklanıyor onları degıstır sorunun duzelecektır..

dark_kara demiş ki:
ARKDAŞLAR ZSZC TIKLIYORUM CARA ALIYOR START DİYORUM SARI ŞEY DOLUYOR SONRA PAT HİÇ BİŞEY ÇIKMADAN ATIYOR OYUNDAN...YARDIMLARINI BEKLİYORUM :S

YENİ MEDİA VE PARTİCES PK DA İNDİRDİM 11DG GÖSTEREN YİNEDE ÇALIŞMADI PROBLEMİ SÖYLERSENİZ ÇOK İYİ OLUR summer4:

Eğer çarın Hotan Guildcinin orada DC Yiyorsa banlanmışsındır..

Eğer çarın Hotan Guildcinin orada DC Yiyorsa banlanmışsındır..[/quote]

yok kardeş car dw bankacının ordada

Aynı sorun bendede var yenı clıent dıye paylasılan 2 lınkten ındırdım son patchıde uyguladım jangandayım tak dıye atıyor

masa ustune atıyor bendede aynı sorun war data pk dan kaynaklanıyor datası duzgun calısan bı arkadas upload ederse cok sevınırım sımdıden tsk

Bu mesaj azril33 rumuzlu uyeden alinti yapildi
azril33 demiş ki:
Arkadaşlar ben kalabalık yere gelince pat hemen oyun kapanıyor
Ekran kartından ve ram'den dolayı olabilir gereksinimlerin azdır.
Privateyse media indirmişsindir. Dosyalar tam değildir ondan atabilir. Dosyalar ? Data pk2 gibi.

Yukarı Alt