Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
Yapmaz evet. Adam enayi mi? Bulmuş para kazanma yollarını oohhh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ben olsam ben de açmazdım :coffee:
Yeni server daha çok yer demek , daha çok yer benim oyuna başlamam demek , benim oyuna başlamam demek 30 kişilik bir grubun oyuna başlaması demek , 30 kişilik bir grubun oyuna başlaması demek silk satışının artması demek , silk satışının artması demek ciro'nun artması demek vs vs ...

Saçmalamadan Arındırırsak ; Oyuna girememe sorunu olduğu için oynamayanların ve oynayıpta bırakanların geri dönmesi demek...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kemalist demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
Yapmaz evet. Adam enayi mi? Bulmuş para kazanma yollarını oohhh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ben olsam ben de açmazdım :coffee:
Yeni server daha çok yer demek , daha çok yer benim oyuna başlamam demek , benim oyuna başlamam demek 30 kişilik bir grubun oyuna başlaması demek , 30 kişilik bir grubun oyuna başlaması demek silk satışının artması demek , silk satışının artması demek ciro'nun artması demek vs vs ...

Saçmalamadan Arındırırsak ; Oyuna girememe sorunu olduğu için oynamayanların ve oynayıpta bırakanların geri dönmesi demek...
Sen de mi geleceksin Ecsro'ya :mrgreen: O zaman açsınlar bi tane daha

Allahtan Bİzde Boyle Sorunlar YOq dİReKT TeK :D AKLIMI SEVEYIM AKLIMI hehehe

YHA ARKADAŞLAR TEKDE GİRME VEYA 10 DK FALAN GİRME YÖNTEMİ YOKMU DENİOZ DENİOZ ALMIO DELİ OLUORUM

Yukarı Alt