Mopneet

bnm deneme derdim yoq valla cunku 1 haftadır oynamıorm cok dam utluyum arkadaşlarım küsüyorlardı yhaw :D

yha bıktım bu oyundan yhaaa 2 saatte zar zor girioz bune yhaaa gm adamı deil etmee leynnn:D:D
deli oluyorum bu oyuna dalacam bak gm sana en sonunda

bu ne yaw inş yeni pc yi hemen alırlar ecsroya giremiyoz isroda da ekran kartı hatası yiyoruz napcam ben en iyisi sroyu aklımdan silmek ama mümkün olmuyor işe

Sanırım türkiye IP ban yedi :D ya sabah 9da denedim bir kere oyuna girdi saat 10 11 sıralarında oyuna başladım 1 tane canavar kesmeden hata verdi ve sabahtan beri no dc clientle deniyorum girmiyor ben hayatımda böyle şey görmedim sende hata var dersiniz bende 2 pc var arkadaşın caracteride diğer pcde deniyoduk 2side rahat 5 saattir deniyor ve hala giren yok acaba noldu =)

pSro ya başladım 1-2 hafta oynadım oyun 1hafta kapandı 1hafta daha oynadım yine kapandı sonra açılana kadar normal sroda takıliyim dedim crosbow açtım baktım çok zevkli gitmeye başladı gittim bot aldım başladım kasmaya 37 lwl oldum sonra pSro nun açıldığını gördüm ''Çokda Tın'' skiline bastım :D Crosbowa devam ettim pSro yada dönmeyi pek düşünmüyorum bunu gm istedi :D oyunu kapa aç yalama yaptı yaws :D

beyler peki oyuna girmeyi denerken napıyosunuz bn exlde takılıyom ps oynuyom diğer pcde counter oynuyom bakkala gidiyom geziyom biraz mahallede lost veya avatar seyrediyom peki siz napıyosunuz :?: :wink1:

ironeye_TR demiş ki:
beyler peki oyuna girmeyi denerken napıyosunuz bn exlde takılıyom ps oynuyom diğer pcde counter oynuyom bakkala gidiyom geziyom biraz mahallede lost veya avatar seyrediyom peki siz napıyosunuz :?: :wink1:
ben pc nin yanındaki kokulu cam süsü var enterın üstüne koyuyorum gidip tv izliyorum :coffee: forumlarda gezip güzel program varmı diye bakıyorum :D sokakta top oynuyorum daha fazla yazamıcam parmaklarım yoruldu :D oyuna girmek için o kadar çok bekliyorum ki yapıcak bu kadar çok şeyim oluyo :D bana ve tüm pSro oyuncularına Allah'tan sabır gm den restart diliyorum :mrgreen:

Leo

rank8
Arkadaşlar evt, sanıyorum dünya ecsro rekorunu kırdım.Beni gerçekten geçen varsa söylesin.Bir oyuna şaka değil gerçekten 30 saat girilemez mi yaaa?!! Cvp verin söylesenize 30 saat diyorum.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bi 30 saat daha bekLede gör sen c4heLLfire xDxD ama ciddi ciddi bi problem olsa gerek cünkü ben normalde en fazla 1 saat içinde girerdim oyuna şu an 4:30 saat olucak hala almadı buna bi çare gerek oyundaki botların atılması gibi xDxD

valla oyuna girmek için oyunun biraz boşalması lazım ama millet yapışmış bırakmıyo oyunu :D

haklıda cıkan giremio nie bıraksın ki oyuna girdim dışarı cıkmam gerekdi eve geldiğimde pc başında babam vardı reset atmış bide utanmadan fırçamı kaydım homurdana homurdana salona gitti :D:D

Yukarı Alt