Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Oyuna 2 saattir giremiyorum , girdim dc yedim yan yattı çamura battı geyiğinizi buradan yapabilirsiniz .

Başka Konu Açmayınız ...

benim yiyen oyuna girmis 1 kaç saat sonra dc yemiş sonra tekrar girmiş o dc sırasında gm bütün türkleri oyundan atmış gercekten bu oyunda türklerın olmasını ıstemıyolar mı ??

hadi be helal olsun kankama :mrgreen:
yha oyuna girsem bende kesecem uyuz oldum mahalledeki çocuklar dalga geçmeye başladı git tg kes diyolar :D
gecen yine dj66 ile beraberdık lordu kesıyorduk 2 miz vardık %10 yada %5 de dc yedık olay 2 mizde yedık pfff başkası gelmıs kesmıs

Aylardır denemiyorum,mutluyum, Yaşamayı seviyorum, Sizede tavsiye ediyorum.. :mrgreen:

wolke ben nukeci76 nbr kanka geldim memleketten :D hatta bugun kastım birazda %80 ytaptım yine dc :D bu ne dc dir arkadas

bn bu oyunda okdr çok oyuna girmeyi denedim ki artık oynamakdan çok oyuna girmeyi denemek bana eğlenceli geliyo girdikden 5 dakka sonra sıkılıyom çıkıyom tekrar deniyom :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
xxxD4xxxfero demiş ki:
Keske oynayabilsem 300 saat denerim yine oynamak icin ama ALLAH in italyasindayim oynayamiyom mapusta gibiyim dertler yolu bu cocukta ben acilar cocuguyum uhuuuuuuuuuuuu :( :(
Ya ben seni Greece'de örüyorum :D Dün uri-uru nasıl yazılıyorsa :D Party vardı senin almadın beni 52 lv.ım diye :D

Misproject

Buralıyım
dene dene dene sabah 11 de oto girmeye koydum dier çarı bota koydum saat 23 oldu hala deniyo bi kere girdim masaüstü yaptı gadersiz miyim neyim

Wax Whine demiş ki:
xxxD4xxxfero demiş ki:
Keske oynayabilsem 300 saat denerim yine oynamak icin ama ALLAH in italyasindayim oynayamiyom mapusta gibiyim dertler yolu bu cocukta ben acilar cocuguyum uhuuuuuuuuuuuu :( :(
Ya ben seni Greece'de örüyorum :D Dün uri-uru nasıl yazılıyorsa :D Party vardı senin almadın beni 52 lv.ım diye :D
iide ben ecsro oynamiyom isro yu nasil oynayim hem greece de hic car acmadim x)

Yukarı Alt