İşte şu ana kadar yapılmış en iyi private servere gelecek olan yenilikler:

*120 lvl cap ve 120 lvl skilleri.
*NPCde petler satılacak.
*Avrupa ve onunla birlikte gelecek 2 şehir.(Yani constantin ve samarkanddan başka 2 şehir daha gelecekmiş. :think: )
*Avrupa charları.
*11-12dg itemler.
*Oyun içerisindeki karmaşık görevler kolaylaştırılacak.Örn:95 lvl alınan blue zerk görevini kısaltcaklar.
*Hayvan sürme gibi birşey daha gelicekmiş.(Tam çeviremedik. :rolleyes1: )

Kod:
Çeviriyi ben ve Avenger arkadaşımızla yaptık.Herhangi bir çevirme hatası varsa sorumluluk ALMIYORUZ.
Saygılar

Apachi

Öğreniyorum
yenilikler güzelmiş en kısa sürede gelmesi dileğiyle..elinize sağlık..

hayvan sürme xDben bunu biliyorum xD 2 baş öküz ile janganın önünde manyangların dolaştıgı tarla gibi biryere gidiyoruz 10dkda en baştan başa 3 kere sürene 9dg sos veriyorlarmış xD xD

bu yenilikler geldiğinde oyunu tekrar indirmemiz gerekecekmi yoksa update olarakmı gelecek çünki eu olacak diye şuan oyunu indiriyorum sonra tekrar indirmem gerekecekse bunu hiç indirmeyim...

NiGHTMaRe

Aileden
update olarak gelecek.zati data.pk2 içinde mevcut sadece launcherden açıl eu açıl emrinin gelmesi bekleniyor 8)

Bilmiyorum ama gelmesini isterim eğer gelirse yine serverlara giremeyiz şuan giriliyormu bilmiyorum oynamıyorum.
Bence bu yenilikler gelene kadar bu server kapanır ama bilemem :P kapanmasa bile bunları yapabileceklerini düşünmüyorum.

Yukarı Alt