sahane ben bunu yanlıs yukledım bende ole bısey yok :S

senın verıdıgn lınk ındırdım bı klasore cıkarttım sonra ıcınde setup tıkladım yukledı speed 2 cıktı tıklıyom klasorun ıcınde oyuna gırıyom klasorun ıcıne yapıstırammı?

sahane ben oyunu ındıdım cok degısık bı sekılde yukledım neyse ben ındırdım verdıgın dosyayı mematıyı nfs undergrand ıcıne attım :C/documanb settıng felan dıyosun yh orda nfs 2 yok sadece masaustunde klasor var ıcıne gırıyom sımgeye tıklıyom oyuna gırıyom sımdı araba yapcam hersey acık deıl bana herseyı acık yapabılcegım bısey solermısın?

SonSAHNE

Bilgiliyim
___PaRDuS___ demiş ki:
sahane ben oyunu ındıdım cok degısık bı sekılde yukledım neyse ben ındırdım verdıgın dosyayı mematıyı nfs undergrand ıcıne attım :C/documanb settıng felan dıyosun yh orda nfs 2 yok sadece masaustunde klasor var ıcıne gırıyom sımgeye tıklıyom oyuna gırıyom sımdı araba yapcam hersey acık deıl bana herseyı acık yapabılcegım bısey solermısın?
Belgelerim e gir orda nfsu 2 klasörüne at bu koyduğum dosyayı... Wink

SonSAHNE

Bilgiliyim
rar içindeki memati leri atacaksın :lol: olmadı mematinin içindekileri at oraya :lol:

unutma belgelerimdeki nfsu klasörüne atacaksın :lol:

sahane tamam arbayı gecte ben dıyorumkı modıfıye costumıze var yha ondakı bazı seyler kıtlı onları acmak ıstıyorum hepsını peugo 206 modıfıye etcem o yuzden dıyorum ....butun hersey nerdeyse kıtli onları sonuna kadar acmak ıstıyorum... nasıl olcak

SonSAHNE

Bilgiliyim
ala ala bi şey anlamadım ama :lol: bak kardeşim bu sana paylaştığım oyunun tamamen bitirilmiş halidir. O yüzden belgelerimdeki NFSU 2 ye atarsan hepsi açılır... Wink

sahne ben geldım yha ben ındırdım nfs 2 duz bı klasore cıkarttım ıcınde setup vardı tıkladım klasorun ıcıne speed 2 dıye bı sımge cıktı ona tıklayıp undergrand gırıyorum klasorun ıcınde cars SDATA CARS Support bır suru klasor var ıcınde de speed 2 var speed2 tıklıyom dırek oyuna gırıyom oynuyom mematıyı duz speed 2 nın ıcıne cıkarttım ama oyuna gırdım hersey aynı :S

lutfen yardımlarını beklıyom.com

S0NS4HN3 demiş ki:
bora demiş ki:
S0NS4HN3 demiş ki:
CS 1.5 için Birçok Hack
Kod:
rar şifresi: www.extraloob.com
Not: kullanım Klavuzu içindedir Wink
oo cok tesekkrler hocam bu kiyagini unutmicam :)
görevimiz :lol:
calistirdim fekat oyuna girmeden bir hata ile karsilasiyorum
ve dogal olarak oyuna giremiyorum(normal olarak girebilyorum)
hatanin ss i :
-Resim Silinmiş.
bunada cozum bulabilrsen cok sevinicem :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
oyunu yanlıs yukledım den mı oldu ama olamazz cunku oyuna gırebılıyom costumızeden modıf yapabılıyom ama carıerden butun harıtayı gectık yapamıyoz

demo mu verdın bana lınk ben orjınal demıstım sana Embarassed
ama demo olsa bu arabalar bolumler olmaz Wink

Yukarı Alt