1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Oyun Oynarken Çıkan Problemler Rahat Vermedi Bir Türlü....

1. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Ben SRO da Bazı Problemler yaşıyorum.Bunlardan Başlıcası Bilgisayarın Kendisine Resset Atması oyunun ortasındayken.BU soruna karşı bişey yapmadım ama kasanın yan kısmı açıkta yani yan ksımdaki fan çalışamıyor dolayısıyla sorun bundan olabilir mi?

2. sorunum ise driverlerin güncel olmasına rağmen masaüstüne atma problemi yaşamam.

3.Sorunum ise bazen bilgisayarın 1-2sn lğine de donması özellikle townda çok yapıyor bunu.

Bilgisayarımın özellikleri: 2.80 GHz 768 mb RAM radeon 9250 ekran kartı 256 mb galiba.
    Bu sistemle oyun oynarken böyle çok sıkıntı çekermiyim? Sıkıntı çekmemen için önereceğiniz yeni bir sistem ve bana maliyeti ne olur ?

2. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Fan çalışmıyor diye ısınma olabilir. yan kısmı kapatıp fanı çalışabilir hale getirdikten sonra sorun devam ediyor mu diye bir test etsen iyi olur.
    Ram iyi , ekran kartını yenilemen iyi olur.

3. Xenas

Xenas   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1 + Oyunda bu sıralar çok bug olmaya başladı pt den adam çıkınca donmalar E ye basınca ekran donması filan ondanda kaynaklanabnilir diye düşünüyorum PC gayet yeterli SRO oynamak için.