Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar 4-5 beraber oynayabileceğimiz L4D2 tarzı oyun arıyorum. Varmıdır bildiğiniz eğlenceli bişeyler?

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Payday 2 için yüksek seviye ekran kartına ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum. Güzel oyun tavsiye ederim bir kaç videosunu izleyip ona göre alın tabi.

Advance

Ben aklıma gelenlerden beraber oynamayı sevdiğim veya bana önerilen multiplayer oyunları yazayım siz kendinize göre elersiniz. Önerdiğim oyunlar arasında online servera bağlantı gerektiren oyunlar da olabilir.

Age of Empires II HD Edition
Borderlands
Borderlands 2
Borderlands: The Pre-Sequel
Diablo 3
Don't Starve Together
Dying Light
Factorio (Oynamadım ama baya detaylı ve güzel bir oyun)
Garry's Mod (Gmod'un kendi içinde bir sürü oyun var, oyun çok pahalı değil, g2a'de falan ucuza bulup alabilirsiniz muhtemelen)
GTA 5
Grim Dawn / Titan Quest (Grim dawn titan quest oyun motoru ile yapılmış yeni bir oyun ancak titan quest'i daha çok seviyorum ben)
Insurgency (Oynamadım ancak güzel olduğunu söylediler)
Magicka (4 kişilik çok eğlenceli bir oyun)
Minecraft (Çocuk oyunu gibi gelebilir, daha önceden oynandıysa modlu minecraft deneyebilirsiniz)
Monaco: What's yours is Mine (Çok oynamadım ama beraber oynamayı deneyebileceğiniz bir oyun)
Overwatch (Paranız varsa güzel oyun)
Rocket League
Serious Sam serisi(İlk oyunlarını çok severim, defalarca oynadım bitirdim günümüze göre grafikleri biraz eski kalabiliyor ama eğlenirsiniz diye tahmin ediyorum)
Tabletop Simulator (Kart oyunlarından satranca aklınıza gelebilecek her türlü masada oynanan oyunu bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz bir oyun, kesinlikle tavsiye ederim)
Terraria (2D olduğuna bakmayın çok geniş çaplı ve eğlenceli bir oyun, ek paketi de gelecek yakın bir zamanda ama ne zaman bilmiyorum)
Torchlight / Torchlight 2
Worms oyunları

Yukarı Alt