Arkadaşlar oyunu ve Sxe'yi açıyorum herhangi bir servere giriyorum hemen oyun masaüstüne atıyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Brooklyn

Buralıyım
Bu sxe'nin yeni versionundaki bir hata . Yeni versionla bu hatayı beraberinde getirdi . Sxesiz girmeyi dene girecektir.
Bende yaşadım ve ben kendim şöyle çözebildim. Önce sxeyi açıyorum giriyorum masaüstüne atıyor sonra sxeyi kapatıp girip 1-2 işlem gerçekleştirip çıkıyorum ve sxeyi açıp tekrar giriyorum bir hata vermiyor :D
Bu sadece bende oluyor sanırım bir kaç arkadaşımdada vardı aynı hata bu yolu önerdim işe yaramadı.
Herkes de işe yarayacak çözümünü araştırıyorum hacım ^^

eHia demiş ki:
Bu sxe'nin yeni versionundaki bir hata . Yeni versionla bu hatayı beraberinde getirdi . Sxesiz girmeyi dene girecektir.
Bende yaşadım ve ben kendim şöyle çözebildim. Önce sxeyi açıyorum giriyorum masaüstüne atıyor sonra sxeyi kapatıp girip 1-2 işlem gerçekleştirip çıkıyorum ve sxeyi açıp tekrar giriyorum bir hata vermiyor :D
Bu sadece bende oluyor sanırım bir kaç arkadaşımdada vardı aynı hata bu yolu önerdim işe yaramadı.
Herkes de işe yarayacak çözümünü araştırıyorum hacım ^^
Bekliyorum :muck:

İlk cs açışımda servera giriyorum hiç bir hata vermeden cs kapatıyor aynısı ama ikinci kez yapmıyor bende ^^

Brooklyn

Buralıyım
Bro antivirüs programını kapatıp girmeyi dene . Engelleyebiliyor.

Brooklyn

Buralıyım
Version hatalı :D 7.8 de hiçbir sorun yoktu , yeni version çıkarıyorlar yeni hatalar beraberinde geliyor.
@İmmo
Virüs programını kapatarak girmeyi denedin mi hacım ?

Xplosive

Bilgiliyim
Bende de aynı sorun vardı. Sonra sxe istemeyen serverlara girip rahatça oynadığımı hatırlıyorum. :D ama wall falan kasıyor adamı.

eHia demiş ki:
Version hatalı :D 7.8 de hiçbir sorun yoktu , yeni version çıkarıyorlar yeni hatalar beraberinde geliyor.
@İmmo
Virüs programını kapatarak girmeyi denedin mi hacım ?
Hemen deniyorum.

eHia demiş ki:
Bro antivirüs programını kapatıp girmeyi dene . Engelleyebiliyor.
+1907

bende de yapıyordu eskiden çözüm olaraksa , virüs programını kapatıp giriyordum.

Yukarı Alt