Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ne güzeL iş ben sabah 6 da kalkıyorum 45 dk. uzağa okula gidiyorum. :lol: tam gün eve gelmem saat 4:30 u buluyo. oyuna girmek ayrı dert dersleride sıkıstırıyom araya :lol:
bu Oyun yüzünden iLk Kez Tşk. BeLGesi Getirdim ya :lol:

DMSTR demiş ki:
ganigani demiş ki:
DMSTR demiş ki:
ben öğLenciim ama oLsn şimdi açıLsın :lol:
vay kolomania mısın tanıdınmı ben BaLiSTiC Wink
tanımammı :) Ama ben SKY dan çıktım.. :S Çok da severek girmiştim ama herkes bıraktı master fln da iyice soğudu oyundan yada iş nedeniyLe fln çıktım..
gel bize full şuan guild ama atarız yani 4evertürkler headbang2ft9 extraokk extraokk

ganigani demiş ki:
DMSTR demiş ki:
tanımammı :) Ama ben SKY dan çıktım.. :S Çok da severek girmiştim ama herkes bıraktı master fln da iyice soğudu oyundan yada iş nedeniyLe fln çıktım..[/quote]
gel bize full şuan guild ama atarız yani 4evertürkler headbang2ft9 extraokk extraokk[/quote]
Razz Bakarıs da öyLe zırt pırt guiLd değiştirLmeski :)

DMSTR demiş ki:
ganigani demiş ki:
DMSTR demiş ki:
tanımammı :) Ama ben SKY dan çıktım.. :S Çok da severek girmiştim ama herkes bıraktı master fln da iyice soğudu oyundan yada iş nedeniyLe fln çıktım..
gel bize full şuan guild ama atarız yani 4evertürkler headbang2ft9 extraokk extraokk[/quote]
Razz Bakarıs da öyLe zırt pırt guiLd değiştirLmeski :)[/quote]
tmm.%88-90 bişidi guildin 4 olacaz inş.tüm arkadaşları bekleri nick:BaLiSTiC guild ismi:MSN extraokk extraokk

14 lwlde girdim NWO ya 48 olcam hala ordayım.İnş. YoLLarımız AyRıLmıycak Shocked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

WeAre

Buralıyım
hala kapalımı vay gm vay bizi düşürdüğün duruma bak sayende araba yarışı oynuyoz :lolmuch: :lolmuch:

ya artık nfs2 de sarmıyo 11. oldu bitirdim :lol: fuLL Kariyer ya :lol: ama ne dehset arablar yaptım :lol:

WeAre

Buralıyım
valaha ben bitirmek üzreyim 3 aydır oynuyom 1 ci kariyer silkroadan zaman kalmıyo ki :lolmuch: :lolmuch:

aynen ama ben bi ara cok sıkılmıstım sro dan o ara yaptım :lol:
Audi TT Ne Kaçıo öLe Yaw Ama benim tek arabam var oda Forewer GOLF :lol:

evet evet su oyunda gelse ucarak giricem oyuna ama daha doğrusu giricek metin abim :lol:
GM Seni Tenhada Yakalamıyım :lol: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

gelin beyler extraokk ALEMFM extraokk dinleyekk süper komedilerr warrr gecee gülmekk istiyosanızz önerim alem fm dirr :?!!! headbang2ft9

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt