slm..bnm bilgisayarım acer i3 GT 320M 1 Gb ekran kartım 3 Gb ram var ..Win 7 Home Basic orjinal yüklü...sorunum şu normalde açabileceği kadar çar açabiliyorum ve kasmıyor..Fakat 106 -107 lv moblarda pt ile kasarken ekranımda görülebilen başka bir pt olduğunda onlarında lureleri ve kalabalık kasma alanıda görüldüğünde bnm çar Lag a girmiş gibi duraksamaya başlıor..Ama bu sırada bnm pt deki ve diğer ptdeki tüm hareketler vuruşlar kısacısı tüm olaylar gayet akıcı, olması gereken şekilde gerçekleşiyor..Bnm çarım ise 10-15 sn lik bi gecikme ile hareket ediyor ve yazdıklarım geç çıkıyor..bu yüzden saldırı yapmıyor çar..ne olabilir ? Lütfen yardım edin çnk bnm yüzümden pt istediğimiz yerde kasamıyor..

arkadaşlar bunu çözebilmek için; ekran kartını, biosu , netframework 4.0 ve tüm windows 7 updatelerini yaptırdım yine aynn devam ediyor sorun...sonra ise şunu farkettim gece kasarken yan pt olduğu gibi yatmıştı..bu sırada herhangi bi tıkanma olmuyodu tabi..sonra lure den dolayı çok fazla mob oldu bizim bölgede ve yine tıkanma oldu...anladımki bnm bilgisayara gelen veri yükünden dolayı tıkanma yaşanıyo...fakat internetim 8mbit yani yaklaşık 800 kb ile dosya indiriyorum akşamları gayet hızlı...bu yüzden aklına bişey gelen varsa lütfen yazsın buraya teşekkürler..

Yukarı Alt