Evet arkadaşlar,

Herkes oyunla ilgili bir hatası olduğunda yeni konu açıyor ve kirliliğe sebep oluyor. Bu yüzden bu konuyu açmaya karar verdim. Artık karşılaştığınız sorunları burada bildirirseniz daha çabuk cvp alacağınızdan emin olabilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür ederim..

İlk sorunlar ve çözümleri benden olsun;

~ Error Code (2):

~ Sorunun Nedeni: MHTC'nin içinde client olmaması veya olan clientın çalışmamasıdır.

~ Çözüm: Bu linkteki No Dc veya No Dc + Multi Client linklerinden birini indirip MHTC klasörünün içine atmak.

~ Linkler:
Download
http://www.mediafire.com/?zmpoigmvjl2
Download

Download
http://rapidshare.com/files/146086457/Multiclient_patched_by__Antony_.rar.html
Download

~ Bunlardan birini indirip MHTC'nin içine atmanız yeterli olacaktır..

~ Ekran Kartı ( ????? ) Hatası

~ Sorunun Nedeni: Ekran kartınızın sistem içerisindeki dosyalarının zarar görmesinden kaynaklanan bir sorundur.

~ Çözüm: Ekran kartımızı güncelleme ile bu sorunu ortadan kaldırabiliriz.

~ dbghelp.dll Hatası

~ Çözüm: Bunu indirip MHTC'nin içien atmak yeterli. http://rapidshare.com/files/153634426/dbghelp.dll.html

Extacy demiş ki:
Arkadaşlar bu topic yardımı ile ekran kartlarının güncel driverlarına erişebilirsiniz.

Ekran Kartınız Eğer

"Ati" ise:

ATI%2520Radeon%2520HD%25203800.jpg

"İntel" ise:

intel_BlueOnWhite.jpg

"Nvidia (Geforce)" ise:

nvidia.jpg

Asus" ise:

Asus.jpg

"Via" ise:

VIA_Final_LOGO_H.jpg

VIA Chrome9 HC IGP 6.14.10.78 (OnBorad Ekran Kartı)

VIA_Final_LOGO_H.jpg

Simgelere Tıklamanız Yeterlidir :wink1:

Ps: Bu Aralar Herkes Ekran Kartı Hatası Almaya Başladığı İçin Bu Topiği Acmak İstedim. Umarım Yardımım Dokunur :santa:

serkan258 demiş ki:
Güncellemenin Nasıl Yapıldıgın Bilmeyenler İçinde Ayrıca;
İndirdiğimiz Dosya .zip Uzantılı olacaktır.Sağ Tıklayıp Buraya Çıkart ( Extrac Here ) Diyoruz Ve Masaüstüne Klasör Yapıp Bu Dosyayıda Masaüstündeki Klasörün İçine Atıyoruz.
Daha Sonra
Bilgisayarım>>>Özellikler>>>Donanım>>>Aygıt Yöneticisi>>>Ekran Bağdaştırıcıları>>>VIA Chrome9 HC IGP(sizdekine göre değişir). Sürücüyü Güncelle Diyoruz Ve Ardından Disketi Var Seçeneğine Tıklayıp Masaüstüne Açtıgımız Klasörü Gösteriyoruz.Ve Yüklemenin Bitmesini Bekliyoruz...
(bilmeyenler olabilir Die Yazdım)
İyi Forumlar.... :wink1: :wink1: :wink1: :wink1: :wink1: :wink1: :wink1: :wink1:

Ps: Yardımları İçin serkan258 dostuma teşekkür ederim :muck:

Extacy demiş ki:
yigit12_1 demiş ki:
Ben ekran kartımın ne marka olduğunu bilmiyorum nerden bakıcaz acaba ?? xD
burdan bakabilirsin arkadaşım

Bilgisayarıma mousenin sağ tuşu ile tıkla ve özelliklere tıkla ordan resimdeki gibi aygıt yöneticisine tıkla ordanda ekran bağdaştırıcıları yazısına tıkla ekran kartının ne olduğu öğrenebilirsin ?!!!!!!!

- Resim Silinmiş.
mertcangs demiş ki:
ekran kartına ayrıca boş bi yere sağ tıklayıp özellikler diyip ayarlar=>gelişmiş=>bağdaştırıcı ya gelerekde bakabilirsiniz
Bunlar gibi karşılaştığınız sorunların cevaplarını burada arayabilirsiniz. Nedenini ve nasıl yok edileceğini öğrendiğiniz hataları burada bizlerle resimli bir şekilde paylaşırsanız çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler..

Sabit olması dileğimle..

Yinede siz bilirsiniz..

Saygılarımla,
Rocky

Dosyalar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bir şey soracağım. Şu anda oyun açık[mış]. Ama ben undergoing hatası ile karşılaşıyorum. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Rocky demiş ki:
:P Doğru. Bu konu böyle güncel olursa büyük ihtimalle sabitlenir. Sizce?
Sabite neden bu kadar taktın anlayamadım :P Sabit yetkim bir olsun söz ilk işim bu topici sabgitlemek olacak :mrgreen:

Arkadaşlar bir dolu " ..... Hatasını Aldım, Ne Yapmallıyım? " gibi başlık görüyorum. Bunları engellemek için bu konuyu açtım. Lütfen kirliliğe son verelim..

Yukarı Alt