1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Oyun hakkinda Fikirleriniz

1. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Europa serveri acildigi gun oyunu birakmistim ve su an tekrar oyuna islerimin duzeldigi icin donecegim fakat uzun sure ayri kaldigim icin cok yabancilik cekecegim konular oldugu icin sizlere bir kac soru sorup fikirlerinizi almak istiyorum

Europa karaktermi cin karaktermi acayim
    Su an itibari ile en son server hangisi
    Honor puan zarttir zurttur bunlari zamanla ogrenirim
    su iki sorunun cevabini yanitlarsaniz sevinirim

2. mavialize

mavialize Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yazılım
    Dostum simdi 50 kişi farklı şeyler yazacak senin de kararsızlığın daha da artacak. Bu arada yeni topic açmayıp buraya yazayım dedim. Oyunda bug oluştu uniqueler arka arkaya çıkıyor. Kesiyoruz yine çıkıyor saniyesinde :lol:

Elle kasarım diyosan eu açarsın sanırım. Botla kasarsan da tabi çinli char. Honor point fean hikaye zaten.

3. Last_OTTOMAN

Last_OTTOMAN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence cin karakterden sasma ben europa denedim cok sacma tamam vurusları guzel ama giydigin kıyafetler chinese gibi senin lvline göre degil mastery lvlerine gore giyebiliosun yani farm yoksa char ezik kalıo.Bide 80 skılleri geldıkten sonra chinese karakterler baya bi guclendiler sen bildigin yoldan sasma yani.Servera gelince en son Mars acıldı sanırım ama az daha bekle derim cunku bundan sonra ilk acılacak servera butun NWO olarak gecicez.Avril, surgeon, extra, zardock,ben,penny..... vs vs (Bu aralar acılacagı soyleniyor) extraokk

4. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acilacak serveri bekleyeyim o zaman :)
    yada eski serverlerden birine geceyim bana yardimn edicek adam cok olur :)

5. Last_OTTOMAN

Last_OTTOMAN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İllaki ama bence bekle Wink

6. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamen sana kalmis bisey bu secim sonucta charla oynucak olan sensin.ama cinli acicaksan int olma europen acicaksan int hic olma :lol: europen int ler 13 k ciwari wuruyolar ama herzaman istisnasiz tekte oluyolar.tek atamadimi bitmistir is yani.diyer yandan europen str ler gercekten cok guclu ama her chara gore degisiyor oda.bi bowmana we blade ye karsi pek bisey yapamasalarda glavieleri cok rahat kesebilirler.cunku glavienin yakindan wurmasi gerek we europenlerde bolca knock back skilleri war yani glavie gidip wuranakadar olur :lol: karari sen wer.itemlerini full 5 str 5 int 400 hp yapabilecegine,+4 +5 basabilecegine we aylarca farm yapabilecegine, eline +7 item alabilecegine eminsen Full Str Bowman yada Glavie ac oyundan zewk al.ama diyorsan +3 giysiler +5 weaponlari yaparim europen ac cunku ezik itemli bi cinli bi isine yaramaz ama ortalama itemli bi europenin damageleride cok saglam ama cinlilerde ortalama itemin warsa hicbisey yapamiyosun. karar senin ama yeni zewkler tatmak isterim blade glavie bow beni sıkar,yeni skiller yeni itemler almak kullanmak isterim dersen Europen :lol:

7. Crumby_

Crumby_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Yeni server açılsada geçsek yafff hmm hmm

8. Dampyre

Dampyre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: