BaTTeRST demiş ki:
ya uplaayıp durmaya bilen saten yazar dimi headbang2ft9
bilinecek bişi degil sanırsam bana mantıklı bi açıklama yapılacak gibi gelmedi diger programlarda calışıyo oyunda çalışmıyo enteresan

klavyeyi degistir dene olmadı demekki oyun bişileri engelliyo ama bende hiç bi problem yok

klavye ile alakası olmus olsaydı. alt+tab hıc calısmazdı. sorunu hala cozemedım. varmı bılen

oyun ekranda ıken alt+tab neden calısmaz.

güzel bir soru oyundayken alt+tab neden çalışmaz

bende soruyorum çünkü aynısı bendede var ama senin gibi hiç arastırmadım sadece bi kaç kişiye sordum onlarda bilmeyince bıraktım peşini
cevap verecek biri olursa sevinirim

isin tuhaf yanı calırken calısmaz hale geldı. cogu kısıde calıstıgını soyluyor. bu sorunu cozsek de aynı kısıelr tekrar tekrar sormasa guzel olmaz mı :)

format attım. oyunu yeniden yukledim. hatta ınternetten sıfırdan ındırdım kurdum. yenıden baslattım duzelmedı. oyun ekranda ıken alt+tab calısırken calısmaz hale geldı. hem formattan once hem formattan sonra suan calısmıyor herkeste calısıyormus

Idea sen onu bunu bırakta neden durmadan up diyon ya mesajlarını çoğaltıyom diye konu açsana Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

spyland8k demiş ki:
Idea sen onu bunu bırakta neden durmadan up diyon ya mesajlarını çoğaltıyom diye konu açsana Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
up yapmasının sebebi aktif konularda gorulmesidir bende bekliyorum çözen olmadımı hala headbang2ft9

arkadaşım bilen olsa bu zaman kadar yazardı profosyonel destek al götür bitane tamirciye baksın

bu donanımsal degıl yazılımsal bır sorun ve cok garıp ve tuhaf. oyun acıldıgında wındows dısına cıkıyor. daha bu sorunu cozen olmadı. :) bende ulasmaya calısıyorum. profesyonel yardım bıle aldım fakat herkesın kafası karısık :)

Yukarı Alt