Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, kendilerini Moldova'da zor ve güçlü bir rakibin beklediğini kaydetti.
- Resim Silinmiş.

Antrenman öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Alman hoca, şunları söyledi: “Sheriff hem fiziki anlamda güçlü hem de geçmişte elde ettiği başarılar bunu gösteriyor. Bu takım, geçen yıllarda belli kriterlere göre kurulmuş. Ulusal başarıları var. Düşündükleri diğer adım, uluslararası başarı. Fizik ve mücadele açısından dikkat çeken kaliteli futbolcuları var. Bizi 90 dakika baskı yapan bir takım bekliyor. Çok zor bir rakiple karşılaşacağız. Bunu biliyoruz ve hazırlıklıyız.

‘Son ana dek konsantrasyon’
Twente maçında gördük. Her şeye detaylı hazır olmak gerek. 75-80 dakika konsantre olmak yetmiyor. Sonuna kadar konsantre olmalıyız. Twente maçını kazanabilirdik ama maalesef birkaç dakika içinde iki gol yiyip, yenildik. Yarın (bugün) performansımız sonuca dönük olabilir. Sonuçta kimse, ‘Twente maçında 70-75 dakika iyi oynadınız’ demedi, yenildiğimizi söyledi. Bu nedenle hedefimiz her zaman sonuca doğru oynamak.” Daum, Roberto Carlos’un yedek kalmasıyla ilgili olaraksa, “Maalesef Türkiye’de yabancı kuralı var. Bu yüzden zaman zaman bazıları oynayamıyor. Roberto ile çalışmak bizim için gurur verici. O, takım için değerli bir oyuncu” açıklamasını yaptı.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ayıp ayıp daum gözümde düşüyorsun bu ne umursamaz tavırlar takımın geliceğini oyunu gösterir iyi oyunla sonuçlar alınır biz iyi oynamayıp kazansak takıma artısı nedir?

Fre3sTyLe demiş ki:
Önemli olan kazanmaktır.
Bknz: 6s bizden içerde 1 dışarda 4 yiyor.Her iki maçtada eze eze yeniyoruz fakat küçük maçları kazandılar diye şampiyon oluyorlar ?
Fenerde kazansın şampiyon olsun :P 7 ' de 7 yapması Fenerin şanstı.Oyunları çok kötü olduğu için daum çıkıyor diyor önemli olan skordur atıyorlar şansa önemli olan skor.Güzel oynasın yenilsin sözümüz yok.

şampiyon Galatasaray ..

Twente maçının sonundada biz iyi oynadık önemli olan oynanan oyundur diyen daum şimdi ne diyor..işine nasıl gelirse..

@Spiritualized
Şampiyon 6s demek ss çektim sene sonunu bekliyorum ^^

Dauma gelince, gelmesine sevinmiştim ama yersiz yersiz açıklamalar yapıyor acilen gönderilmesi lazım bu adamın. Resmen yenelimde kötü oynayalım diyor, takım 1 gol attıktan sonra golün üstüne yatıyor oynamayı bırakıyor. Hedefimiz lig ,Avrupa Ligi ikinci planda , Sheriff maçından 1 puan alsakta iyidir diyen bir adam bu takımının yükünün altından nasıl kalksın ki ?

Spiritualized demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Önemli olan kazanmaktır.
Bknz: 6s bizden içerde 1 dışarda 4 yiyor.Her iki maçtada eze eze yeniyoruz fakat küçük maçları kazandılar diye şampiyon oluyorlar ?
Fenerde kazansın şampiyon olsun :P 7 ' de 7 yapması Fenerin şanstı.Oyunları çok kötü olduğu için daum çıkıyor diyor önemli olan skordur atıyorlar şansa önemli olan skor.Güzel oynasın yenilsin sözümüz yok.

şampiyon Galatasaray ..
son maçın son gölünde 4 kişi ofsaytda idi.eğer böyle oynayarak maç kazanılıyorsa futbolu bırakıyorum :rolleyes1:

@Pearce

Şaka yapıyorsun galiba o pozisyona ofsayt diyorsun ve futbol biliyorum diye mi geçiniyorsun ?

Crown demiş ki:
@Spiritualized
Şampiyon 6s demek ss çektim sene sonunu bekliyorum ^^

Dauma gelince, gelmesine sevinmiştim ama yersiz yersiz açıklamalar yapıyor acilen gönderilmesi lazım bu adamın. Resmen yenelimde kötü oynayalım diyor, takım 1 gol attıktan sonra golün üstüne yatıyor oynamayı bırakıyor. Hedefimiz lig ,Avrupa Ligi ikinci planda , Sheriff maçından 1 puan alsakta iyidir diyen bir adam bu takımının yükünün altından nasıl kalksın ki ?
Evet Gs şampiyon.Fener yakında sıkı bir düşüşe geçecek zaten görünen köy klavuz istemiyor. :mrgreen:

köy : 7ener
muhtarı : daum :lol:

Galatasarayın 7-1 lik galibiyeti hakkında ne biliyorsun ? Maçı izledin mi ? O sıralarda bırak babanı dedenin babası hayatta mıydı ? O zamanki maç koşullarını biliyor musun ? Ya da maça dair bir kanıt , resim , başka birşey var mı ? :rolleyes1: :wink1: " Türkiye Cumhuriyeti " bile ortada yokken oynanan maç ile dalga geçiyorsunuz .

Kimin şampiyon olacağını da sene sonunda görürüz , Aziz Yıldırım 3 sene şampiyonluk sözü verdiyse bir bildiği elbet vardır :wink1:

Crown demiş ki:
@Pearce

Şaka yapıyorsun galiba o pozisyona ofsayt diyorsun ve futbol biliyorum diye mi geçiniyorsun ?
sanırım yanlış maçları düşünüyoruz.ayrıca galatasaray alt yapı B2 Takımda oynuyorum
:wink1:

Pearce demiş ki:
Crown demiş ki:
@Pearce

sanırım yanlış maçları düşünüyoruz.ayrıca galatasaray alt yapı B2 Takımda oynuyorum
Bende siirtköyhizmetleriveçevregönüllülerivakfı spor klübünde oynuyorum ama senin kadar belli etmiyorum :mrgreen: :P :twisted:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Night Blue demiş ki:
Pearce demiş ki:
Crown demiş ki:
@Pearce

Bende siirtköyhizmetleriveçevregönüllülerivakfı spor klübünde oynuyorum ama senin kadar belli etmiyorum :mrgreen: :P :twisted:
:lol: :lol: :lol: :twisted:

Pearce demiş ki:
Crown demiş ki:
@Pearce

4 kişi deyince Antalyaspor maçından bahsettiğini sandım , ve doğal olanda bu :confused1:

Yukarı Alt