BøBa demiş ki:
çalan parçada

system of a down - Lonely Day (Sanada konusmayi öğrenmenden itibaren Türkler ananı babanı yurdundan sürdü katletti deseler,Tarih derslerinde türkler canavar diye anlatsalar sende Şarkılarında bunlara yer verirsin arkadaşım.Suç bunların değil bunları eğiten insanların daha üst sınıfların avrupanın Çeşitli misyonerlerin devlet adamlarının, saçma sapan şeyler uyduran tarihçilerindir diye düşünüyorum ve yorumu size bırakıyorum)

edit: Eskiden saatlerce oynardim oyunu günde 21 saat oynadiğimi bilirim ve oyun bu hale geldiği için oynamayı bıraktım.Çok yazık oldu oyuna :|
Holy mountains i dinle !!! Bakalım bi daha soad dinleyecek kadar gururun kalacakmı

__ScorPioN__ demiş ki:
BøBa demiş ki:
çalan parçada

system of a down - Lonely Day (Sanada konusmayi öğrenmenden itibaren Türkler ananı babanı yurdundan sürdü katletti deseler,Tarih derslerinde türkler canavar diye anlatsalar sende Şarkılarında bunlara yer verirsin arkadaşım.Suç bunların değil bunları eğiten insanların daha üst sınıfların avrupanın Çeşitli misyonerlerin devlet adamlarının, saçma sapan şeyler uyduran tarihçilerindir diye düşünüyorum ve yorumu size bırakıyorum)

edit: Eskiden saatlerce oynardim oyunu günde 21 saat oynadiğimi bilirim ve oyun bu hale geldiği için oynamayı bıraktım.Çok yazık oldu oyuna :|
Holy mountains i dinle !!! Bakalım bi daha soad dinleyecek kadar gururun kalacakmı
Liar killer demon back to the river aras...

Videoyu büyük ihtimalle sen hazırladın dostum,bu videoyu hazırlayan mübarek ellerinden öpmek istiyorum.Evet gerçekten gururumu bir kenarıya bırakıp yaşın kaç olursa olsun ellerinden öpmek istiyorum.Çünkü sana daha etkili bir şekilde nasıl teşekkür edebileceğimi bilmiyorum..Olympus bir update ile geldiğinde sadece Xian crowded iken başladım oyuna.Olympustu ilk server'ım.Gerçekten Silkroad Online'a aşık olmamı sağlayan sağlam dostlukların,gerçek eğlencenin olduğu bir server idi çünkü.Danny ile şakalaşmalarımız,Jobwarlarımız Vanity union büyüklüğü ve gerçekten nasıl da harika bir ortam olduğu..Herşey bitti herşey..Olympus'a girdiğimde kocaman bir boşluk,artık dw önünde pvp yapanlar dahi kalmamış,Tiger Mountain'de sadece gold botlar,eğlenmek için sıfır cheat,el emeği ile kasanlar bebe olmuş,parayı bastıran kazanmış.Sadece oyun için değil ki her şeyde artık bu böyle.Hayattan nefret ediyorum bazen ancak ergen psikolojisiyle değil,eskileri çokça yad ettiğimden yaşlandığımı hissettiğim için..

NephilimAngel demiş ki:
Uniqler bol bol cıkıyo her hafta sonu uniq eventları oluyo
gmler ve asistanalrı 24 saat oyuu kontrol ediyorlar ve botlara her yeri dar ediyolar
bi sorunu olan olursa reoprt ediyosunuz gm gelip bizzat ilgileniyo
oyun cok populer ve ehr daim insan var
Pm to D3ATH..

Takımı
Galatasaray
NighTwaLkeR demiş ki:
Videoyu büyük ihtimalle sen hazırladın dostum,bu videoyu hazırlayan mübarek ellerinden öpmek istiyorum.Evet gerçekten gururumu bir kenarıya bırakıp yaşın kaç olursa olsun ellerinden öpmek istiyorum.Çünkü sana daha etkili bir şekilde nasıl teşekkür edebileceğimi bilmiyorum..Olympus bir update ile geldiğinde sadece Xian crowded iken başladım oyuna.Olympustu ilk server'ım.Gerçekten Silkroad Online'a aşık olmamı sağlayan sağlam dostlukların,gerçek eğlencenin olduğu bir server idi çünkü.Danny ile şakalaşmalarımız,Jobwarlarımız Vanity union büyüklüğü ve gerçekten nasıl da harika bir ortam olduğu..Herşey bitti herşey..Olympus'a girdiğimde kocaman bir boşluk,artık dw önünde pvp yapanlar dahi kalmamış,Tiger Mountain'de sadece gold botlar,eğlenmek için sıfır cheat,el emeği ile kasanlar bebe olmuş,parayı bastıran kazanmış.Sadece oyun için değil ki her şeyde artık bu böyle.Hayattan nefret ediyorum bazen ancak ergen psikolojisiyle değil,eskileri çokça yad ettiğimden yaşlandığımı hissettiğim için..
Acil Olympus'taki nickini söyle :starving:

synax1337 demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
Acil Olympus'taki nickini söyle :starving:
Olympus'u bırakalı çok oldu dostum Danny'Nin hareketi ve videosuyla başlayan akımdan etkilenerek ben de bıraktım oyunu.Sonra ufak bir dönüş yaparak arkadaşımla birlikte matrak kastık Fanfirifon'u 90 yapıp bir kaç unique kestikten sonra sattım.Şuan FLesHLesS var hiç oynamadığım charım ezik kaldı bayağı.Eskilerden soruyorsan PunisheR benim charımdı server'ın ilk 32+7sos swordunu basmıştım ilk sildiğim char o oldu..

Takımı
Galatasaray
NighTwaLkeR demiş ki:
Olympus'u bırakalı çok oldu dostum Danny'Nin hareketi ve videosuyla başlayan akımdan etkilenerek ben de bıraktım oyunu.Sonra ufak bir dönüş yaparak arkadaşımla birlikte matrak kastık Fanfirifon'u 90 yapıp bir kaç unique kestikten sonra sattım.Şuan FLesHLesS var hiç oynamadığım charım ezik kaldı bayağı.Eskilerden soruyorsan PunisheR benim charımdı server'ın ilk 32+7sos swordunu basmıştım ilk sildiğim char o oldu..
Olympus'un 1. günnden beri oynarım
yabancıların %85'ini türklerin %45ini tanırım

ama PunisheR nickli bi char görmedim hiç

Danny'nin hareketi derken anlamadım ?

synax1337 demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:

Çok kasılmış harika bir char değildi dostum konuşmuşluğumda yoktur o yüzden tanıyamamışsındır.Oyunu bıraktığı video ve öncesinde yaptığımız konuşmaları kastetmiştim dostum..

ben oyuna 4 sene önce 4 serwer varken başladım
athens te
bundan 2 sene öncesine kadar oyun çok güzeldi hatta harikaydı
ama bu şerefsiz gaymax işte

ben bıraktım ondandır ağlaması :P
eskiden harbiden çok feci di meslek olayı

Takımı
Galatasaray
I_nterpoL demiş ki:
ben oyuna 4 sene önce 4 serwer varken başladım
athens te
bundan 2 sene öncesine kadar oyun çok güzeldi hatta harikaydı
ama bu şerefsiz gaymax işte
4 sene önce athens yoktu 2006'da çıktı o

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Yani başka ne söylenebilir ki. Herkes söylenebilecek herşeyi söyledi. Nightwalker, dediğin gibi sıfır cheta, el emeği ile kasanlar bebe oldu. Eskiden sırf tiger mountaine giderdim jobwar izlicem diye. Şuanda ben de euro kasıyorum ama eurolardan nefret ediyorum. Eskiden:
"Kardeş burda ben kasıyorum başka yer bulsan?"
"Tamam kardeşim, kolay gelsin." Ama şimdi:
"Hey man, no ks"
"f**k you man.."
Oyun olmaktan çıktı artık. Silkroad daha çok insanları sömüren bir meşgale oldu. Artık parası olan konuşuyor. Oyuna yeni başladıysan ve benim gibi silk, gold alıcak imkanların yoksa sen bir hiçsin. Boşuna oynama. Ama paran varsa ve levelin de 80 üstüyse abisin, babasın, kralsın. Tibet serverinde oyuna başladığım günleri anımsattı bu video. Neydi o günler. Euro lardan uzAK, gerçek dostlukların olduğu bir Silkroad vardı. Ama şimdi böyle mi, hayır değil. Daha geçen günahını almak da istemiyorum ama "ayber39" adlı üye ile char takası yaparken charım çalındı. Oyunu bırkmaya karar verdim ama yine oynuyorum malesef.
Söylenecek fazla söz yok. Yandı gülüm keten helva...

Söylüyecek söz yok Avrupadan bıkanlar bence ecsro oynasınlar en iyi server private falan ama avrupadan oynamak için en ideal bir server.Avrupanında gelceğini pek sanmıyorum açıkcası.Joymax'ada paranızı kaptırmamış olursunuz.

Gerçekten Avrupa geldikten sonra oyun çok bozuldu.Eskiden daha saf ve temizdi,haritada daha küçük olduğu için böyle JB'ler vardı.Çok hoşuma gtii.

Ayrıca sonda Chop Suey'nin çevirisini bile yapmıssın :D

CaN_KsK demiş ki:
Bu video harika son zamanlarda herhangi bir online oyun içiin yapılmış olan izlediğim en iyi video ilk başlarda bir eğlenceydi hepimiz için sonra para girdi işin için sonra oyun para oldu oyunda büyük düşüş var eskisi gibi tat,zevk vermiyor ya hayırlısı.
+999

NighTwaLkeR demiş ki:
synax1337 demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:

Çok kasılmış harika bir char değildi dostum konuşmuşluğumda yoktur o yüzden tanıyamamışsındır.Oyunu bıraktığı video ve öncesinde yaptığımız konuşmaları kastetmiştim dostum..
demekki %55 lik kısımdasın sen :detective:

Yukarı Alt