Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Eskiedn neler yapardık? Aggh Ravine Jangan Job War ve sayısız eğlence... Şimdi Joymax bizlere eğlence getirdiğini zannederek oyunu berbat etti, tüm eğlencelerimizi yok etti.

Mopneet

arkadaşlarımla hepimiz 22 lvl ken 3 yıldız kervan cekmiştik ya :( artık imkansız bir gün kassak 32 oluyoruz nerdeyse oyun o seviyeye geldi onun içinde zaten bıraktım arada arkadaşlarımın carlarına pwp yapmak için giriyorum zaten onlarda satcaklar büyük ihtimal y3s basketbol no sro

Video süper olmuş,euro charların gelmesi thief hunter olayını kökten bitirdi zaten, holy spelliydi bless spelliydi recovery divisionıydu,screeanleriydi fenceleriydi derken en ezik adam bu bufflarla ortalıkta dolaşıyor.Goldbot meselesi de dediğiniz gibi ayrı bir olay artık para kazanmak için herkes goldbotlara yöneldi.Oyun artık eski tadını vermiyor vermeyecek de

JasonWalker demiş ki:
Video sana mı ait? Sanırım öyle ve bunun için seni tebrik etmek istiyorum. Beni etkileyen ve oyunun halini gerçekçi şekilde anlatan bir video olmuş.
Duygularıma tercuman olmuşsun diyebilirim. Eskiden kasmaya zaman bulamazdım Job Activity'den, şimdi ise yaptığım tek Job Activity dw ön kapısında (yakalayabilirsem) hunter kovalamak.

Eskiden böyle değildi, eskiden hayat vardı.

:buddha:
:cry:

Joymax silkroadı git gide mahfetmeye devam ediyor oyuncuların eğlencesi umrunda değil amacı para kazanmak bu oyun artık eskisi gibi tad vermiyor suyu çıktı gittikçe..

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bunu joymax a izletmemiz lazım bukadar gerçekci bukadar güzel videolara son zamanlarda raslamadım bana kalsa okadar konuşcak şey varki hepsini ne satırlar yeter nede elim...

yakında oyunda tamamen goldbotlar olucak
bakalım joymax napıcak o zaman
hala dress çıkarmazlar artık

Ya Oyun Joymaxa Ait olmadan once cok guzeldi Joymax oyunu aldı nolduysa ozaman hersey oldu =(

Ayrıca bu System of a down adlı down sendromlu gurup Atatürke ve Türk milletine küfür ve hakaret eden ırkçı maymunlardır.Bir Türkün Türklüğüne hakaret eden bir gurubun şarkısını böyle güzel bir video'ya koymasıda ilginç

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
çalan parçada

system of a down - Lonely Day (Sanada konusmayi öğrenmenden itibaren Türkler ananı babanı yurdundan sürdü katletti deseler,Tarih derslerinde türkler canavar diye anlatsalar sende Şarkılarında bunlara yer verirsin arkadaşım.Suç bunların değil bunları eğiten insanların daha üst sınıfların avrupanın Çeşitli misyonerlerin devlet adamlarının, saçma sapan şeyler uyduran tarihçilerindir diye düşünüyorum ve yorumu size bırakıyorum)

edit: Eskiden saatlerce oynardim oyunu günde 21 saat oynadiğimi bilirim ve oyun bu hale geldiği için oynamayı bıraktım.Çok yazık oldu oyuna :|

Burdan isrodan bu sebelerle bıkan tüma rklara sesleniyorum

ECSRO süper bi private server rahat kasılıyo pvp hayatı var job var istediginiz her saniye var
kervan cekimi derseniz buhün 1 subat sanırım3 tane 5 yıldız kervana hunterlik yaptım ;

Eu crakterler yok ;
oyuna girmek zor ama premium satılıyo diger silk itemelrde var avatar dress gibi sacmalıklar hariç
nese cok konustum tavsiye ederim zaten bi baslayan bi daha isronun yüzüne bakmıyo

Uniqler bol bol cıkıyo her hafta sonu uniq eventları oluyo
gmler ve asistanalrı 24 saat oyuu kontrol ediyorlar ve botlara her yeri dar ediyolar
bi sorunu olan olursa reoprt ediyosunuz gm gelip bizzat ilgileniyo
oyun cok populer ve ehr daim insan var

Yukarı Alt