1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

OWC'den 4 ayrı arayüzlü Blu-ray sürücü!


 1. Chorus

  Chorus   Admin rank8

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  341.777
  Beğenilen Mesajlar:
  233
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  Taksim/IST.
  OWC'den 4 ayrı arayüzlü Blu-ray sürücü!

  Ürünleri ülkemizde satılmayan OWC (One World Computing) firması, bugün ilginç bir ürün duyurmuş durumda. Firmanın yeni ürünü, tam 4 ayrı bağlantı arayüzü destekleyen bir harici Blu-ray sürücü.

  OWC'nin LG üretimi GGC-H20L Blu-ray sürücüsünü, özel bir harici kutuya yerleştirerek oluşturduğu sürücü, teknik özellikler bakımından dahili LG GGC-H20L'den farklı değil. Ürünü farklı kılansa, hem USB 2.0, hem Firewire 400 ve 800, hem de eSATA bağlantılarını desteklemesi. Dolayısıyla OWC Mercury Pro isimli ürün, bağlantı olanakları açısından piyasadaki en esnek harici Blu-ray sürücü haline geliyor. Cihazın esnekliğini daha da arttıran bir yönü de, sadece Blu-ray değil, artık piyasadan kalkmakta olan HD-DVD diskleri de okuyabilmesi. HD-DVD ve Blu-ray diskleri sadece okuyabilen sürücü, tüm CD ve DVD formatlarınaysa kayıt yapabiliyor.

  Hem PC, hem de Mac ile kullanılabilen ve ABD'de 229$ fiyatla sunulan ürünün yanında gelen yazılım paketi daha çok Mac odaklı hazırlanmış. OWC'nin ilgisi sayfası için tıklayınız.

  [​IMG]