1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

OutOfTime(New) 3Lv OlmuşTur

1. Thunder77

Thunder77 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    s.a herkese ;

Guild' imize gelebilecekler için istediklerimiz neler ?_

-Guild'imizi orda yada burda adını kirletecek davranışlardan kaçınmak
    -Mümkünse Online arklarını tercih edeceği(24 saat açık olan değil illaki)
    -AsLında LwL sınırı koymak biraz saçma olur ama (70+ arkadaşlarla yola devam etmek istiyoruz)
    -Guild Ve unionda arkadaşLarınızla ve Dostlarınızla aranızdaki konuşmalarda kulladığınız ve kullanacağınız telefuzlar olsun anlatmak istediğiniz bişey olsun bunları yaparken(Lan ,s*l*k,m*n*y*k .. v ) Gibi karşınızdaki kişilere hitap etmeyin
    -Guild içinde Birbirmize Şifre vermeyelim güvenLe şifre meselesini ayrı tutalım(Bildiğiniz gibi oyunda çok kendini hacker sanan olsun,Olanlarda var) o yüzden böyle şeylerle uğraşmayın
    -Guild içinde alış-verişlerde indirim yapın arkadaşlarınıza :)
    -Guildin kendine bağlı bir Job(işi) yoktur.
    -Oyuna girdikten sonra guilde s.a yazın hal ve hatır sorun mümkünse (Allah'ın selamını yayalım kendi aramızda ve saadce oyunda kullanamyın bi ortama girerkende kulalnmanızı isterim.Yani demek istediğim s.a demek oyun dilinde (selam ,merhaba.. vb) olarak algılamayalım.

Bide Şu soruya cevap verelim;
    -Düşük LeveLim Alırmısınız?
    *Evet alırız,Ama onun içinde kasmanızı istiyorun 1 - 2 ahfta arasında değişiyo bu mütdet kasışınıza göre sizi bilgilendireceğiz

Guilde kullanacağımız kelimler ve önerilerim :
    -evet git gide türçemiz iyice bozulyo buna deyinmek istiyorum onun içinse guilde ve sadece türklerle konuşurken birisine pm atarken Konuşmalarımız daha bi türkçe olsun /ok(yanlış)=>Tamm/ gibi yazın zahmet olmuyacaksa
    -Bide Yabancıların türkleri sevmemesi yada türklerin çoğunun ingilizce bilmediğin için yabancılara küfür etmesi insanlık içinde ayrımcılığa neden ve sorun oluyo
    Ben diyorumki;
    -Bu oyun için ilk önce deymez küfür etmek
    -Gerekirse bunu bahane edip okulda daha çok ingilizce çalışın arada oturm bi kitap açın 2 tane kelime ezberliye bilirsiniz
    -Bide yine yabacılar hakkında evet türklere karşı düşmanlığı olan yabancılar var (s.a.v)Hz Peygamberimize k*f*r ediyolar yada Yüce Allah'a k*f*r ediyolar Bize yine bi öneri karşılık vermeyin niye çünkü onun demesiyle hiç kimseye bişey olmaz ve sizide karşılık vermeniz karşı tarafın fikrini değiştirmeyeceği için ya durumu hiza edin olmazsa burakın Allaha emanet edin :)

Herkesi Bekleriz kendinize iyi bakın arkadaşlar oyunda ve burda pm'Lerinizi bekliyorum

Guil Bilgileri;
    Guild name:OutOfTime
    Master:sertacbjk
    Guild Level:3

Pm atabileceğiniz kişiLeR:?

Master'ımızsertacbjk(sertac)

SeHiTLeR VuRuLuNCa DeĞiL UNuTuLuNCa ÖLüRLeR

Msnden ulaşabilirsiniz:sertaccc_bjk@windowslive.com

2. Thunder77

Thunder77 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pazar sabahı açtım hızLı bir şekilde hedefim 4lwl olmak saygıLar....

3. Anthrax

Anthrax Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başarılar