hehe09 demiş ki:
PERŞEMBE GÜNÜ YAPILAN SAVASTA HERKEZ OTTOMAN TURKUN NE KADAR GÜCLÜ BİR GUİLD OLDUGUNU BİR KEZ DAHA GÖRDÜ ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN YAA :D KALEDE BUG WARMİŞ BİRDE SAVAS BASLAR BASLAMAZ İCERİYE GİRDİLER AMA OLSUN MANAYLA GÖRDÜLER TÜRKLERİN GÜCÜNÜ HEPSİNİ DAGITTIK...! İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR. SONUNA KADAR ÖLENE KADAR GİDECEZ... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE... beni merak ediosunuzdur kim bu die söleyim :D ERGENEKONN_2 :wink1:
aga kale savasları 4ever ya bn szn guılde gelcem alırmısnz 83 bowum

chatlacpasha demiş ki:
sözüm herkese bazen düsünüyorum keske redsea de bütün Türkler birarada olabilse ve kalabilse ama gelip buraya kendini bilmez kişiler acaip seyler yazıyorlar.bütün sevkim kırılıyor.
oct1973 tabiki kale sahibi olur adamı 3 gün önce cezalı guılden atıyorlar.thief hunterlık yüzünden
adam mısır için gidiyor ve kaleyi savunuyor biz ne yapıyoruz hayda kale türklerde saldırın.bence redseade artık gecmişi bırakıp yeni bir sayfa acmamız gerek.birbirimizle barısık olmamız gerek.

dünkü savasta papilli0n toplamda 178 adam kesti neden üzülüyorsunuz gurur duyun 2 türk commander oldu tokgöz ve papilli0n yok ezik kesti falan diyorsunuz yazık vallaha.

Papilli0n ff 90 lvl elinde +8 2 h sword var cri 12 phy 61 üstü +5 set kafalık sun light armor . hani emege saygı yanında bufcısıda yoktu tek basına girdi ve cıktı silk aldı scroll aldı 5 m harcadı vigorlara filan öyle ezik kesti deyip geçmeyin.Thief adı papy dir ve serverda bütün yabancılarda saygı duyar(hunter thief karısık)

tokgözlede hunter thiefde kapısırız ama dün aynı unıondaydık.commanderlik için kendisinide tebrik ederim.
gelelim ottonun unıon degiştirmesine kaleyi alacagını anlayan unıon ottoyu banlıyor.Ve biz otto luların amacı o kaleyi almak.öyle idealimiz filan degil ama en azından almak için savasıyoruz.

buraya yorum yapan arkadasları da kırmak istemiyorum ama serverda hersey sizlerin bildigi gibi degil bazı seyleri sadece dısardan görüp yorumluyorsunuz.herkese iyi oyunlar.

umarım Türk birligini gercekleştirriz ve %70 i Türk olan bir serverda basarılı oluruz.

PaPiLLi0N
konuyu zıplatmıs olacam ama yazamadan duramadım
Sevgili kardesim PaPiLLi0N un soylediklerine aynen katılıyorum .. vatani görev için ayrılmasaydım aranızdan hala oralarda olacaktım . . .

Union değişme olayımız aynen burada anlatıldığı gibiydi . Bunlar Mystery yani New_order ın cakması olan kişilerin uydurmalarıdır bunları zamanında tüm servere bizzat kendim ss ler ile kanıtlamıstım..

Su anda redsea da hala ottoman_turk varmı onu dahi bilmiyorum bir yanlısım varsa affola

Saygılarımla YePReM .. .

Yukarı Alt