Arkadaslar Bende Hepinizi özledim Bi Serverde Tekrar Toplanak Diyorum Sunword Sjsro vS.....

YuNus...

Server'ın ilk 90 Ları
- Resim Silinmiş.
Exile Cıkartması :D
- Resim Silinmiş.
Lorda Gider yaparken :D
- Resim Silinmiş.
Ancient Carpışması
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Son Hızla Sunworda Baslayalım Dıyorumm :D Yıkalımm OrtaLıgı :D

Her guild kurulur güzel günleri olur sonra dağılır.Düşünün mesela 2005 yılında isro açıldı Xian serverinde o gün kurulmuş bir guild hala açık ve 50/50 üyesiyle devam ediyor olabilir mi?Genede çok güzel guilddi Ottoman.Umarım yep yeni bir p server çıkarda orda yeniden kurarsınız.

@kuzgun
Yavaş yıkın. :)

@İronEyE
Güzel Bir Guildimiz vardı ama inan Aynı kadro yeniden oynamaya Hazır Sadece Ortamın temelini oluşturucak insanlar Yok bu yüzden Kimse Atılmıyor . Yıkarız istediğinizi diyin Herkezi yıktığımız gibi Sunworld de de herkez ile Catışırız Bizim için Önemli Olan guild elamanlarımız & ve unionumuzdur.

:)) hakLısın meLihim.. sw deki benim charı biliyosun r0wa yı .. onu oynasaydım şimdiye 100 olurdum aslında ya xD

@xcarkox
Yavaş yıkın derken rekabet olarak demedim. :mrgreen: Server boyna kapalı ondan dedim kasamazsınız yani hem o lagda hemde boyna checkde.Yakında yeni bir private server çıkacaktır onda guildinizi kurun yan bence.

@ironEyE
Geri Vites dedikleri Bu olsa Gerek :P zaten Sw'ye başlamamın Tek yonü gözlemlerimde pvplerde bile skillerin kullanılamadığını Gördüm Bu yüzden yanaşma niyetlisi Degilim

@ironEyE
Bu Yeni Server Ne Zaman Acılır. Nedir Neyın Nesıdır?

Sürekli olarak yeni private serverler açılıyor.Önce ecsro sonra fembriad sonra mysro sonra VIP sonra sjsro şimdide sunsro.Elbet yakında bir private server daha çıkartırlar.

Piyasada Bir durgunluk söz konusu Yenı Dosyaları alan MHTC & SW firmaları biraz sorunla karşılaştı acıkcası SJSRO'da biraz Risk alamak istemıyorum Gibi Bu arada Yeni Bir private Server Cıkmaza Girmek demektir sanmıyorum acılıcagını ama bakıcaz.

Yukarı Alt