evet arkadaşlar kaılırken afk oluyorum res attıklarında kabul edecek bir rogram varmı sbot demeyın srobot kulanıyorum rumata loader hiç demeyın en az 15 arkasaşım banlandı başak program varsa lınk verrsenız sevınırım

userfort demiş ki:
evet arkadaşlar kaılırken afk oluyorum res attıklarında kabul edecek bir rogram varmı sbot demeyın srobot kulanıyorum rumata loader hiç demeyın en az 15 arkasaşım banlandı başak program varsa lınk verrsenız sevınırım

otomotik entera basan bi program bul onu calıştır

Öylece afk olabilrsin.

silkroadlife demiş ki:
bildigim kadarıyla enter işlemiyodu fareyle tıklanıyor tek diye biliyorum
Büyülü res fareyle tıklanıyor.
Eğer ong farm yapıyorsa ( ki genelde deleveli yapan ong yapıordur ) ilk açılan res skilli enterla çalışıyor.
pm ile link verebilrim.

yıllar geçmiş bir konuyu canlandırmak garip oldu ama. Srobotta Team Bölümünden Sol alttaki Auto Receive Reviveyi tıkla seve settings de kendiis kalkar :)

_BodyGuard__ demiş ki:
yıllar geçmiş bir konuyu canlandırmak garip oldu ama. Srobotta Team Bölümünden Sol alttaki Auto Receive Reviveyi tıkla seve settings de kendiis kalkar :)

ARKADAŞIM !!!! Sana ne kadar teşekkür etsem azdıR :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Çooooookkk tşkr ederim :muck: s-botta olduqunu biliordum ama srobotta oldqnu blmyrdm hem ücretsizde kullanabiliyorsun srobotu(tabi biyere kadar) (:(: Cooookk Saol makara:

Yukarı Alt