evet beyler öncelikle şunu belirteyim hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. tercih yapıpta sonucu ögrenen arkadaşlar burada nereleri kazandıklarını yazabilirmi :curtain:

öncelikle ben yazıyım

İstanbul Kadir Has Üniversitesi Bilgisayar Müh.
8)

Hacım hayırlı olsun bnm daa 4 sene war :D
Bende bu sene Askeri lise'yi çok istedim(Bab meslegi oldugundan) ama Tiroid/Graves hastası olduğumdan Fiziksel performansımda zayıflık warmış.Neyse en hayırlısı buymuş demekki...

Sitede Öss'de istediği gibi biryer kazanan herkezi tebrik ederim , kazanamayanlarda inş. seneye olur!!!!

POTATOHEAD demiş ki:
evet beyler öncelikle şunu belirteyim hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. tercih yapıpta sonucu ögrenen arkadaşlar burada nereleri kazandıklarını yazabilirmi :curtain:

öncelikle ben yazıyım

8)
Way way way, İstanbul Kadir Has Üni.si he üstelik Bigl. Müh. vallahi tebrik ederim mustafa. Hayırlı olsun.

Ulucay demiş ki:
gelemedigine hem üzüldüm hem sevindim askeri liseye =)
Hayatımda ilk kez birşeyi bu kadar çok istemiştim , elimden geldiğince çalıştım didindim 81.küsürat puan aldım ama ne yapalım demek ki bundada bir hayır var...
:coffee:

RoyalFlush

Bilgiliyim
Owwww.Hayırlı olsun kazananlara.Nasıl streslidir daha bakamayanlar :mrgreen:
Elbette kazanamayanlar olacaktır.Onlarada üzülmemelerini söylemek istiyorum.Daha bunun ek kontenjanı var,seneye bir öss daha var.Hayatın sonu değil.

Örnek olmak istemem bu konuda ama 3. senemde kazandım.Kocaeli üni. ye beklerim :muck: :thumbsup:

Titus Pullo demiş ki:
POTATOHEAD demiş ki:

öncelikle ben yazıyım

8)
Way way way, İstanbul Kadir Has Üni.si he üstelik Bigl. Müh. vallahi tebrik ederim mustafa. Hayırlı olsun.
teşekkür ederim :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kazanan kazanmayan herkese başarılar mutluluklar dilerim öncelikle potato tebrikler iyi bir yere yerleşmişsin seni haftaya d.mod yapıyorum ödül olarak bana salı günü pm atarmısın canımcım.

kazanamayanlar için hiç sorun değil ailenize sıkı sıkı sarılır onları kırmayın inciltmeyin ekonominiz müsaitse seneye tekrar deneyin ve başarın sizlerden tek bir isteğim var bu dünyada,

1) 2 yıllıkda üniversite okumalısınız.
2) 1 gün de olsa yurtdışına çıkmalısınız.

extraloob demiş ki:
kazanan kazanmayan herkese başarılar mutluluklar dilerim öncelikle potato tebrikler iyi bir yere yerleşmişsin seni haftaya d.mod yapıyorum ödül olarak bana salı günü pm atarmısın canımcım.

kazanamayanlar için hiç sorun değil ailenize sıkı sıkı sarılır onları kırmayın inciltmeyin ekonominiz müsaitse seneye tekrar deneyin ve başarın sizlerden tek bir isteğim var bu dünyada,

1) 2 yıllıkda üniversite okumalısınız.
2) 1 gün de olsa yurtdışına çıkmalısınız.
teşekkürler :muck:

Yukarı Alt