Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adamı banladım şimdide siz sakin olun diye tartışıyorsunuz :mrgreen:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Sizlere şunu diyim hayat bitmedi devam ediyor sonuçta sınava gereken önemi veriyorsak sorun olmıycaktır benimde 2 yılım var heyecan basıyor :D

Advance

KB24 demiş ki:
Başarılı olmayan/olan herkese ileriki hayatlarında başarılar diliyorum.

ps:hamza bro senin sonuçları merakla bekliyorum :muck: :kalp:
hmzsnmz demiş ki:
Say1 341 puan aldım. Çevre illerden Bilgisayar Teknolojileri Öğretmenliklerini yazacağım. Herkese hayırlı olsun. 1.bölümde sıralamalar acaip değişmiş :/ geçen sene aynı puanı alanla benim aramda 6bin fark var :/
:beer:

İstediği yeri tutturan arkadaşları tebrik ediyorum.İstediği yer gelmeyenlerde üzülmesinler , 1 yıl var önlerinde ; sıkı bir çalışma istediğiniz bölüme rahatlıkla girebilirsiniz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
benim kuzende 330-340 alıyormuş, makina müh. istediği için tercihlerimiz sadece mak. müh. bölümleri olacak il sorun değil puanı yeten en uygun ile yerleşmeyi hayal ediyor.

extraloob demiş ki:
benim kuzende 330-340 alıyormuş, makina müh. istediği için tercihlerimiz sadece mak. müh. bölümleri olacak il sorun değil puanı yeten en uygun ile yerleşmeyi hayal ediyor.
Hayırlısı olur inş Okan Abi kuzen için yanlız 330-340 dediğin aralık çok geniş abi ^^ xD xD

Benimkini de belirtmişler yukarıda işte. Bilgisayar Teknolojileri Öğretmenliği bölümü tercih edeceğim Şehir nere gelirse ^^ Meslek hakkında bilgisi olanlar bana pm den ulaşabilirler :thumbsup:

Yukarı Alt