5 saat olan şey siyah olunca ex kasamıosun bilmion mu o yeşil ve turuncu oldugu zmn kasabiliosun

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
Youran demiş ki:
Fraude demiş ki:
Kur, seçilen yerel ayarı yükleyemedi. Sistem yöneticinizle irtibate geçin.

Dil paketi yüklerken böyle bi hata veriyo
Evet ... Sorunun çözümünü bilen biri yardım edebilir mi?
Sağ Tuşa Tıklayıp Farklı çalıştır diyin sonra tamam deyin başlar update etmeye :thumbsup:

ya daha oyuna gimeden atıor oyundan ve soru hatası verior nasıl çözücez bunu :S Vsroda

bn oyuna girince hmn atıyor ve normal silkroadda ??????? die olan hata vietnamca olarak geliyor ne yapabilirim acil yardım........

Ben ne yapıcam bi söyleseniz ilgilenin ya şu yerle madem bişi öğreticeksiniz tam yapın işinizi ayıp ayıp

ben vsro botu indirdim kurdum ama çalışmıyor simgesine tıkladığımda plugin ...... die bi hata çıkıor sebebi ne olabilir

Vsro bot arıyorum güncelll tek sorun bu lütfen yardımcı olurmusunuzzz

ya ekran kartını güncelledim gene atıyor doğru düzgün cevap yazıon mod.lar yanlış iş yapıyorsunuz pc bozuluodu az kalsın zar zor yaptım

Neverex

Bilgiliyim
arkadaşlar bu vietnam sro yu indirdim ama oyuna log in oldum charcter açtım starta basıyorum tam oyun açılacakken güm gidiyor sorun nedir acep :roll: :coffee:

Arkadaşlar Vsro da çarımın üstüne tıklayıp start diyince Ekran kartı hatası alıorum Ekrn kartını guncelle Vb. gibi cvplar vermein yaptım ama hala aynı :confused1: :think: :roll: :cry: :!!&%&!

DeqedNooB demiş ki:
Arkadaşlar Vsro da çarımın üstüne tıklayıp start diyince Ekran kartı hatası alıorum Ekrn kartını guncelle Vb. gibi cvplar vermein yaptım ama hala aynı :confused1: :think: :roll: :cry: :!!&%&!
Donanımsal bir sorun yok diyorsan oyuna yeni bir update gelmiş olabilir. Temizi oyun kople silip tekrar yüklemek olacaktır.

Yukarı Alt