Degerli extraloob.com sakinleri. kSro, oSro, vSro , jSro , pSro ile ilgili sorunlarımızı bu topic altından yazıp daha fazla forum kirliligine sebep olmayalım. Sorunlarınızı buraya yazmanızı rica ederim. Yoneticiler elinden geldigi kadar sorularınızın cevaplarını uretmeye calişacaklardır.

Saygılarımla,

ardadaşlar bugün sürekli c9 hatası alıyorum. sizce bunun nedeni ne. ayrıca diğer günlerden farklı olarak bu sabah oyunda çok lag vardı

ya ben vsro u indirdim kurdum revbot linki kırık duzeltirseniz çok iyi olacak

Ksroda oyuna girmek için start yapıyorum game shield fln açılıyor tam ID PW yazma yeri gelmeden ???? hatası alıyorum resim koyucam ama anlamışsınızdır hatayı sistemdenmidir bilmiyorum ekran kartım guncel acaba formatatsam geçermi vede sp3 mu yoksa sp2 limi format atayım ama haberiniz olsun 2 ay once oyuna giriyodum nolduysa lutfen yardım bekliyorum ...

Arkadaşlar ben vsro'yu part olarak yükledim ve cd1 yazana tıklıyorum please wait ve sonradan bu yazı çıkıyor.Lütfen yardım edin.
Resmi:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Taiwan sroda çin char açınca o ortadaki ejderhanın oraya gelemeden oyundan hiç bi hata vermeden atıyor bunun çözümü nedir

ksro artık eng ce olmuomu bi yardım yhaf editörle yapıom değişti gösterio extractorle felan bakıom değişmiş ama oyunda hala korece :( nasıl ingilizce yapcaz yeni bişe lazım :S

nerden ingilizce yapabilirim bu ksro lütfen yardım email olarak ta atarsınız çok makbul geçer

Yukarı Alt