Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bu mesaj seskes rumuzlu uyeden alinti yapildi
seskes demiş ki:
muhabbeti kes ya, yaşınız kaç cocuğum :d
ps: okumadım böyle boş bi muhabbeti ama avasin geldiyse haklıdır diğerleri ağır ortaokullu
bende merak ettim kaç ki yaşları

Bu mesaj Continuum rumuzlu uyeden alinti yapildi
Continuum demiş ki:
seskes demiş ki:
muhabbeti kes ya, yaşınız kaç cocuğum :d
ps: okumadım böyle boş bi muhabbeti ama avasin geldiyse haklıdır diğerleri ağır ortaokullu
bende merak ettim kaç ki yaşları
Bende merak ettim yaşınız kaç sizin

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
@seskes , @Continuum

yaşım 21 Avasinle aynı şeyi söylüyorum bi farklılık mı var?

Ayrıca ortaokullu falan? Neyse siyaset işte böyle bişey bilen de bilmeyende konuşuyor.Siyaset konuşmak benim hatam..

Bu mesaj Saian S.S rumuzlu uyeden alinti yapildi
Saian S.S demiş ki:
@seskes , @Continuum

yaşım 21 Avasinle aynı şeyi söylüyorum bi farklılık mı var?

Ayrıca ortaokullu falan? Neyse siyaset işte böyle bişey bilen de bilmeyende konuşuyor.Siyaset konuşmak benim hatam..
Sayfalarca konuşuyoruz ilk defa sana katıldım :rolleyes1:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
seskes demiş ki:

Olabilir, ortaokullu falan diyip küçümseme hakkını elinde bulundurmuyorsun yaşın itibari ile !

Saian S.S demiş ki:
seskes demiş ki:

Olabilir, ortaokullu falan diyip küçümseme hakkını elinde bulundurmuyorsun yaşın itibari ile !
hakkı var mı yok mu bilemem ama tam 12 den vurduğunu anladım :coffee:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Continuum demiş ki:
Saian S.S demiş ki:
seskes demiş ki:

hakkı var mı yok mu bilemem ama tam 12 den vurduğunu anladım :coffee:

Tatava ancak. :sfff:

neyse başlayalım yazmaya 14. Türk devletini yıkmak kolay değil ilk önce bi ağzını topla sen. Siyasete dair en ufak bilginiz yok sokaklarda abilerinizden öğrendikleriniz ile gelip burada bana/bize klavye artisliği yapmayın küçüklerim benim. pkk'nın ve pkk altında türevleşmiş bütün toplulukların insanlık düşmanı olduğunu bilmeyen insan ya gerçekleri umursamıyordur yada küçüklüğünden beri pkk içinde büyümüştür. bence bu durumların ikisi de sende mevcut. ayrıca bir yere de dokunmak istiyorum. pkk'nın gelir kaynakları hakkında ne ara bu kadar çok bilgiye sahip oldunuz acaba? yazık cidden ya. yazık. dedelerim bana bu ülkeyi vermek için kendilerini feda edip bir savaşa tutuşmuş ve canlarını vermişler sizin gibi soyu sopu belli olmayan veletlere kaptıracak değiliz. vakti geldiğinde hepiniz de ait olduğunuz yerlere gideceksiniz.
hadi öptüm canlarım, çok tartışmayın akademik ve siyasal olarak beyinleriniz belirli bir düzeyin üstüne çıkmıyor zaten balatalar yanmasın.

Bundan on sene once birak katillerin sempatizanligini yapmayi bu konulari kendi aranizda konusmaya korkardiniz, simdi bu kadar rahat havlayabilmenizi saglayan, olağan bir durum gibi lanse eden devlet buyuklerinede medyayada lanet olsun

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Continuum demiş ki:
neyse başlayalım yazmaya 14. Türk devletini yıkmak kolay değil ilk önce bi ağzını topla sen. Siyasete dair en ufak bilginiz yok sokaklarda abilerinizden öğrendikleriniz ile gelip burada bana/bize klavye artisliği yapmayın küçüklerim benim. pkk'nın ve pkk altında türevleşmiş bütün toplulukların insanlık düşmanı olduğunu bilmeyen insan ya gerçekleri umursamıyordur yada küçüklüğünden beri pkk içinde büyümüştür. bence bu durumların ikisi de sende mevcut. ayrıca bir yere de dokunmak istiyorum. pkk'nın gelir kaynakları hakkında ne ara bu kadar çok bilgiye sahip oldunuz acaba? yazık cidden ya. yazık. dedelerim bana bu ülkeyi vermek için kendilerini feda edip bir savaşa tutuşmuş ve canlarını vermişler sizin gibi soyu sopu belli olmayan veletlere kaptıracak değiliz. vakti geldiğinde hepiniz de ait olduğunuz yerlere gideceksiniz.
hadi öptüm canlarım, çok tartışmayın akademik ve siyasal olarak beyinleriniz belirli bir düzeyin üstüne çıkmıyor zaten balatalar yanmasın.

sana kim bu hakkı veriyor veletler soyu sopu belli olmayan falan hayırdır? Ben senle bu şekilde konuşuyor muyum? Ayrıca PKK ve türevleri demişsin ne kadar siyaseti bildiğin sol örgütleri bildiginde ortada gelip burda veletmiş küçükmüş soysuzmuş sopsuzmuş diye konuşan şahıslar ve büyüklük taslayıp yok akademik yok siyasal tarzı lümpen içi boş kof cümlerler konuşanlar ancak ve ancak bilinçsiz sağa sola saldıran kişiliksiz bireylerdir hadi eyvallah..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt