zengin çocuğu mu ?
1. Çocuk Değilim Yaşım 24 Grafikerim.(çok şükür kendi paramı kazanabiliyorum.Ana baba parası ile değil)
2. Oyunu Bilerek Oynamak ile Gır Gır olsun diye oynamak arasında fark var
3. Evet Yeri Geldi 10 Laptop ile yeri geldi Tek Pc de 10 char açarak kastım bunları.
4. OSKIJEN hybird idi.Ama benim tek charım OSKIJEN değildir.STR charlarımıda bilen biliyor.
5. Bu başlığı açar iken niyetim oyuna dönmek değil.Sadece özleyenleri görmek istememdi.
6. 1 ayda 60 lvl değil 74 lvl hybird char kasıyordum. 70 Lvl de STR idi.
7. Her Chara aldığım silk sayısı sadece 300 dür.
8. İşin ayrı bir tarafı Hem NAM yaptım hem para Kazandım.Şuana kadar ki charlarımdan gelen para 3.5 Milyardır.Aldığım zevk Tanıdığım abiler-Arkadaşlar ve Kardeşlerde diğer güzellikleridi.

darısı sizlerin başına

muratko193

Öğretiyorum
OSKIJEN demiş ki:
zengin çocuğu mu ?
1. Çocuk Değilim Yaşım 24 Grafikerim.(çok şükür kendi paramı kazanabiliyorum.Ana baba parası ile değil)
3. Evet Yeri Geldi 10 Laptop ile yeri geldi Tek Pc de 10 char açarak kastım bunları.
4. OSKIJEN hybird idi.Ama benim tek charım OSKIJEN değildir.STR charlarımıda bilen biliyor.
5. Bu başlığı açar iken niyetim oyuna dönmek değil.Sadece özleyenleri görmek istememdi.
8. İşin ayrı bir tarafı Hem NAM yaptım hem para Kazandım.Şuana kadar ki charlarımdan gelen para 3.5 Milyardır.Aldığım zevk Tanıdığım abiler-Arkadaşlar ve Kardeşlerde diğer güzellikleridi.

darısı sizlerin başına
Ne Diyelim Abi Sana Bu Lafları Soyleyenler Utansın Bu Arada Oyuna Donsen Tam Super Olcaktı Wink Cunku Sımdıkı OSKIJEN Ks Acmıs Nalları Toplatıyo Bana Crying or Very sad

muratko193 demiş ki:
OSKIJEN demiş ki:
zengin çocuğu mu ?

darısı sizlerin başına
Ne Diyelim Abi Sana Bu Lafları Soyleyenler Utansın Bu Arada Oyuna Donsen Tam Super Olcaktı Wink Cunku Sımdıkı OSKIJEN Ks Acmıs Nalları Toplatıyo Bana Crying or Very sad
atma gözüm ks kapalı asıl sem laf atmak için birisini arıon Mad

muratko193

Öğretiyorum
apiah demiş ki:
muratko193 demiş ki:
OSKIJEN demiş ki:
zengin çocuğu mu ?

darısı sizlerin başına
atma gözüm ks kapalı asıl sem laf atmak için birisini arıon Mad
Yanlıs Gormusum Demekki Confused

Abi iste grafikersin ha baba.gel bigun bi cay icek.Bizimde bi grafiker arioz.Dha yas 16-17 .Bi hoca arioz.ogretcek fln bu işin incelikleri.3.5 milyarda iyi para adsl faturayı odemsitir.Bu oyunu bi is olarak gormende gercekten beni dusundurdu.

LaNCeLoT demiş ki:
Leth4L ,AmaDouS kötü yola düşmüş... Düşene herkes vurur sen vurma... Baytarların sözüne uyalım ( KENDİ HALİNE BIRAKALIM KENDİSİNİ... ! )

+

OSKIJEN EFSANESİ BİTTİ.... TG - URI - ISYU keserek EFSANE OLUNMUYO...

OSKIJEN Server ın kralı iken biz daha 50 olmamıştık. Şimdi Leth4L in karşısına çıkamaz bile...
Bir Tavsiye: EFSANE olmuş charları , hakkını veremeyecek kişilere satmayın! Sattınız mı bir daha geri dönmeyin! Charınız kaybolsun ama Namınız yürüsün bari...

Selametle!...
Doğru söze ne denir ?

Adam banlanmış. Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar. YAŞASIN 10. cu KÖY

:) ahahahah ya hakikaten şu forumda sizi seven bir kişi varmı acaba lancelot ve lethal kahbecikleri.

Oncelikle s.a beyler bu konuda yazı yazan nerdeyse herkes beni tanır.Ikınızınde yazdıkları ayıp seyler ama OSKIJEN senin yazdıgın kahpecik filan cok daha ayıp yazlarına dikkat et artı Leth4L ve LanceLoT benim kankam ve ben onları bu forumdada bu oyundada ezdirmem.Haa sen kimsin diyen olursa içinizden sizi nasıl tanıyolarsa oynadıgınız serverlarda benide herkes tanır bende cok char kastım ve sattım bu sitede 1-2 aylık degil 1 senelik bir mazim var siz o kayıt tarihine bakmayın onlar bi ara 0 landı.Leth4L ve LANCELOT hakkındakı yorumlarınıza dikkat edin kolay gelsın.Haaa bide unutmadan sunu sölim ben HYSTERIA'da senide cok severim hatta _ACID noob hercule4s diye bir konu acmıstı ve orda HYSTERIA'yı en cok savunan ben olmustum amaaaaaaaaa iş Leth4L ve LANCELOT olursa o zaman degiir işte kapişşş extraokk

evet herkesin bi sınırı vardır.bu kadar süre dayandığıma dua etsin.ve kahpecik küfür değildir.

OSKIJEN demiş ki:
:) ahahahah ya hakikaten şu forumda sizi seven bir kişi varmı acaba lancelot ve lethal kahbecikleri.
lancelot ve lethal'i benim gibi seven cok kişi var bu forumda kafana takma sen Wink

X_calibur

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
seven sevmeyen çok olur lakin sözleri yerinde kullanıp kırmadan gönderme yapın birebirinize Razz

hmm ozaman adminliğini yap artık.arkadaşın olmadığını söylediğin kişilere hakettikleri gerekli uslübu göster.
ki senin tarafsız olduğunu göreyim.

S.a Susucam Dedim Konuşmuycam Dedim Ama Artık Dayanamıyorum! Artık Bu Kadarınada Pes Diyorum! YakLaşık 1 Aydır Bu Foruma Yazı Yazımıyordum.. Yazmasına Yazmıyordum Ama Bakıyorumki haLada eLeştiriLiyorum ! Ne İstiyorsunuz Benden Amacınız Ne ? Ne İspat Etmeye çaLışıyorsunuz ? Siz Kendinizi Ne Sanıyorsunuz ? Nesiniz Kimsiniz İnmisiniz Cinmisiniz? Ne oLduğunuz biLe beLLi oLmadan Benim Hakkımda Bi Daha Yorum Yapmanızı İstemiyorum !!!

+
oskijen Sana geLince... Sen Oyuna BaşLa Bence ! BöyLe Sağa SoLa HavLarcasına SaLdırcağına Oyuna Gir Biraz Sters At Yada Başka BişeyLer Yap... BöyLe ForumLarda İnsanLara DaLaşıcağına Kendine Başka BişeyLer BuL Bence !

+

Beni Serverde SevenLerin oLmadığını SöyLüyorsunuz ... Bakın Forumda Eren Kardeşim Bi Konu Açmış En Çok Sevdiğiniz Ve En Çok Nefret Ettiğiniz KişiLeri Yazın Demiş ! Girin BakaLım Orda En Çok Kim seviLiyor Veya Kimden Nefret EdiLiyor ! akLınızı Artık Başınıza aLın SizLerLe Uğraşıcak Ne Zamanım Var Nede haLim ! AsLında Bu Konuyada Cvp Vermiycektim Ama Baktımki Kapağınız açıLmış Çok Hava Kaçıyorsunuz Bende Girim Şu KapakLarını Biraz Sıkım Dedim Maksat Hava KaçırmasınLar Artık! Neyse SöyLüycekLerim bunLar! Bi daha Benim Hakkımda Yorum YapıLmazsa ii oLur !

Bu Arada Ben Leth4L

Biz Kime Ne Yazdıksa SöyLeriz Kimseden gizLimiz SakLımız Yoktur !

Yukarı Alt