A

Anonymous

Guest
LoL__? demiş ki:
ya bırak adamın parası war zengin çocuğ heralde 10 tane bilgisayarı war sanırım herbirine intçi çar açıyo pre basıyo 1 ayda 60 olup yarkan kesiyo sonra efsaneyim diye geziyo ortalıkta tek anlamda bu :mrgreen:
Zengın cocugu dıor ya sen o adamı tanıondamı zengın cocugu dıon o kucumsedıgın seylerı sen yapta sana efsane desınler o zaman gerizekalı

yok daha charların farm bitmedi bi 80k daha lazım oda 20 gün falan sürer ondan sonra 1-2 haftada öyle takılırız akabinde açılan ilk yeni server a hoooop diye balıklama dalarız :lol:

Pennywise demiş ki:
yok daha charların farm bitmedi bi 80k daha lazım oda 20 gün falan sürer ondan sonra 1-2 haftada öyle takılırız akabinde açılan ilk yeni server a hoooop diye balıklama dalarız :lol:
konuyla alakasız ama batu ımzandakı foton WONDERFUL yanı :mrgreen:

Ama[D]ouS ` demiş ki:
LoL__? demiş ki:
ya bırak adamın parası war zengin çocuğ heralde 10 tane bilgisayarı war sanırım herbirine intçi çar açıyo pre basıyo 1 ayda 60 olup yarkan kesiyo sonra efsaneyim diye geziyo ortalıkta tek anlamda bu :mrgreen:
Zengın cocugu dıor ya sen o adamı tanıondamı zengın cocugu dıon o kucumsedıgın seylerı sen yapta sana efsane desınler o zaman gerizekalı
Gerizekalı senin 7 sülalendir laflarına dikkat et ondan sonra insan ol !

Beyler konuşmalarınıza dikkat edin ne kendiniz zor duruma girin ne beni zor duruma sokun.

screamadle demiş ki:
Beyler konuşmalarınıza dikkat edin ne kendiniz zor duruma girin ne beni zor duruma sokun.

Charını Lv 64 Full Str Bow La takas istermisin Daha dun Tavşan we ticket aldım :mrgreen:

Dusunursen Takas Edebiliriz

Takas yapmıyorum ve fiyat orda yazıyordu akşam üzeri tekrar eski haline getirecem zati fiyatı Wink
yazmadım galiba ama bendede tavşan ve lvl 80 wolf var Wink

1. Pentagram
2. Hayko
3. Within

Sıralama böyleydi ama beni rock'n coke değil monsters of rock paklar Wink tek sorun foto çekemedik kamerayı getirmedim kurallarda yasak diyordu Rolling Eyes

screamadle demiş ki:
1. Pentagram
2. Hayko
3. Within

Sıralama böyleydi ama beni rock'n coke değil monsters of rock paklar Wink tek sorun foto çekemedik kamerayı getirmedim kurallarda yasak diyordu Rolling Eyes
offf Sad pentegrammmmm 3 full albümü var hala dinlerim.

dark is the sun light ta aldıgım gazı alma matter da bile alamıyorum :/ :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
Ama[D]ouS ` demiş ki:
Leth4L 64 ken 63 Lv bowcu 2 skıll atıodu bunu oda bılır Ne dıyım artk :mrgreen:

lol İnsan ! Sen Char'ın Şimdiki haLine Bak.. Burdan İddaa Ediyorum lvl'im 70 ve 71 lvl full Srt iLe Kapışmaya Razıyım.. Kendi lvl'imde oLan HerkesLede Kapışmaya Razıyım.. 80 oLunca SeninLede Kapışmaya Razıyım.. Ha Bu Arada O 100m Borcunuda getir İnsan oL biraz! Adam oL diyicem Ama Adam oLmazsın.. Neyse En Kısa Zamanda Borcunu Getir ! Daha fazLa reziL oLmadan.. Ha Bu Arada müsLüman oLmuya biLirsin.. Ama tek bi aLLah Vardır Ve aLLahada Küfür Eden tek bi guiLd Vardır Ve Sende onLarın Arasındasın! İşte Buda Senin KişiLiğini Ortaya Döküyor...

OSKİJENE bok atan arkadsalr kendisni izmrde yakından tanıoyrum zengin cocugu faln fialnla hiç alakası yok ben benim charları 500er silkle yaptım bu serverda. Geri kalan sadece hırs ve zeka. Szin gibi cekemeynler bunları yazıyo unutmayınki ben oyunu OSKİJENDEN ogrendim artık onu siz dusunun. Coluk cocuk kaynıyo ortalık

Yukarı Alt