Evet arkadasLar ortaya Çıkan islam'ın da içinde Bulunduğu yeni harita geçdiğimiz GünLerde Ortaya Çıkmıştı
Haritaya ilk Bakdıgımızda Fake Oldugu pek AnLaşılmasa da Dikkatli Bakınca Anladım ki bir photoshop işi.
Buyrun Hepsini tek tek Gösterdim Haritada

Haritanın Boyutu biraz Büyük BekLetir..

Bu Haritayı İnternette Görmüştüm , Her Yerde Fortress War Olucak , Ayrıca Bu Harita Silkroad'ın son Haritasıdır.

Bur@K demiş ki:
Bu Haritayı İnternette Görmüştüm , Her Yerde Fortress War Olucak , Ayrıca Bu Harita Silkroad'ın son Haritasıdır.
Arkadaşım herhalde hiç bişeyi Okumadın Harita Fake yani sahte photoshop Kullanılarak yapılmış.Resimde haritanın nasıl Yapıldıgınıda gösterdim Şuanki haritayı Kullanarak bu Haritayı Oluşturmuşlar

boo

rank8
Bur@K demiş ki:
boyleleri oldugu surece inandiramazsin fake oldugunu
cikip ben yaptim bu haritayi sahte desen bile yok abi sen joymaxsindir gm sindir dicekler :buddha:

Fake olduğunu ben pek fazla göremiyorum.
TheGamee fake dedin eline ne geçti? +olarak Joymax heryere farklı farklı şeyler koymak zorunda mı ? Herşey birbirinden farklı olacak diye birşey yok. Bu fake falan değildir. WTF dediklerine gelince. Beyaz çizgi ferryden islam haritasına geçildiğini gösteren geçit gibi birşey. Diğer WTF de ise orasının dağlık olduğunu gösteriyor. Öbür WTF de ise hiçbirşey yok.
Bir de 24 çok saçma olmuş yani illa fortresslerin girişlerinin araları farklı olmak zorundamı ?
Bu sorulara cevap verebilirsen fake de...

RoyaLe demiş ki:
Fake olduğunu ben pek fazla göremiyorum.
TheGamee fake dedin eline ne geçti? +olarak Joymax heryere farklı farklı şeyler koymak zorunda mı ? Herşey birbirinden farklı olacak diye birşey yok. Bu fake falan değildir. WTF dediklerine gelince. Beyaz çizgi ferryden islam haritasına geçildiğini gösteren geçit gibi birşey. Diğer WTF de ise orasının dağlık olduğunu gösteriyor. Öbür WTF de ise hiçbirşey yok.
Bir de 24 çok saçma olmuş yani illa fortresslerin girişlerinin araları farklı olmak zorundamı ?
Bu sorulara cevap verebilirsen fake de...
Fake çünkü sende dahiL herkes bu haritaya inanmış Sonra hayal kırıklığına uğramayın diye Payylaştım
1.WTF Öyle bi geçiş olabilirmi sende mantıken olmaz bikere.Aynı çizgi haritanın ortasında da var o ne peki ?
2.WTFphotoshop kullanırken Yapılan bi hata var orda
3.WTF de aynı şekilde haritayı birleştirirken tam oturtamamış yana kaymış biraz

Bence Haritayı Pc'ne Kaydetmeyi dene SOnra yakınlaştır bidaha bak Hepsine :wink1:

boo

rank8
fake oldugunun en basitkaniti :
her sehirn haritadaki isareti farklidir. farkli da oalcaktir mantiken.
ama bakiniz hikmete india ile hotan ayni, janganla da islam ayni. ne tesaduf ne tesaduf.

not. kucuk haliyle bakarsaniz haritaya tabi anlamazsiniz buyutup bakin suna

Takımı
Galatasaray
Gerçekten güzel çalışma ama bununla bu kadar uğraşana acıyorum.

bir zamanlar yurt dısında bizim komutanlara gosterdıklerı kurdıstan harıtasına benzemıs:::))))))))

Yukarı Alt