Lise 3'ü bitirdim bende baraj dersi dil anlatım mı yoksa türk edebiyatımı :roll: , m.yardımcısına sordum bugün telefonla dedi türk edebiyatı baraj dersi.

Sayısal okuyom baraj dersi dil anlatım diye biliyodum ben yanlışmı biliyorum bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Türk Edebiyatı baraj dersi mi veya Dil Anlatım gerçekten ilginç, konu hakkında bilgim yok :P

Beijo

Bilgiliyim
bizim okulda dil anlatım baraj ders ve baraj dersin okuldan okula değiştiğinide sanmıyorum =/

Dil ve anlatım ve hiç bir yerde Dil ve anlatımın baraj dersi olarak başka bir dersle değişeceğini sanmıyorum. :thumbsup:

Baraj dersi diye bir şey yok.Ortalaman 2.50 yi geçsin geçiyorsun.Baraj dersi kandırmacadan ibaret.

komb demiş ki:
Baraj dersi diye bir şey yok.Ortalaman 2.50 yi geçsin geçiyorsun.Baraj dersi kandırmacadan ibaret.
Ea öğrencisi olupda dil anlatımı 1 getir bakam geçiyonmu geçemiyonmu ... Ea öğrencilerinde dil anlatım baraj dersidir ortalaman 4.50 olsun dil anlatım 1 ise yazın sorumluluk sınavlarına girip dil anlatımı en az 2 yapman lazım yoksa sınıfta kalırsın ..10. sınıfta bi arkadaşımın ortlaması 3.10 olmasına rağmen dil anlatımı 1 olduğu için sınıfta kaldı ..

kesinlikle Dil ve Anlatım şüphen olmasınçünkü edebiyat sadece Türk edebiyatını işlemiyor ama Dil anlatım bizim dilimizin yapısını inceliyor :)) dış kaynagı incelemeyen tek derste Dil ve Anlatımdır bu yüzden barajda her zaman odur

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Dil ve anlatım baraj derstir. edebiyat 2 olunca belge alamamak gibi bir geyik vardı belki müdür telefonda yanlış anlamıştır seni he deyip geçmiştir makara: ayrıca niye bu kadar merak ediyorsun hocaları yüzleştiririm falan kaldın mı dil ve anlatımdan? :P
furious demiş ki:
komb demiş ki:
Ea öğrencisi olupda dil anlatımı 1 getir bakam geçiyonmu geçemiyonmu ... Ea öğrencilerinde dil anlatım baraj dersidir ortalaman 4.50 olsun dil anlatım 1 ise yazın sorumluluk sınavlarına girip dil anlatımı en az 2 yapman lazım yoksa sınıfta kalırsın ..10. sınıfta bi arkadaşımın ortlaması 3.10 olmasına rağmen dil anlatımı 1 olduğu için sınıfta kaldı ..
Onun alttan dersi vardır. 3 yıldır Dil ve Anlatım'dan sorumlu olan arkadaşlarım var. Ortalamanız tutuyorsa diğer derslerden sorumluluk almıyorsunuz ama Dil ve Anlatım baraj ders olduğu için sorumlu geçiyorsunuz mezun olana kadar vermek zorundasınız.

komb demiş ki:
11 kişi dil anlatımdan sorumluluğa kaldı bizden, sayısal alan ne yazık ki baraj dersi daral:

Yukarı Alt