1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ortaklık

1. kaymak94

kaymak94 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben artık silkroad ile ilgili işleri bırakıorm yhani kendime herhangi bir char kasmıcam artık.İnsanların bir birine güveninin azaldıı bu günlerde eğer charınıza fazla zaman ayıramıosunuz ve yha sınavlarınız fln mı var eğer isterseniz ortak olabiliriz ve charınızı bu günlerde kasabilirim. Bu işi sakın kötü niyetle algılamayın artık oyunu kendi adıma bıraktıım için başkalarına iyilik için bunu yapıorm en azından boş zamanın sizlere yarasın eğer dediklerime güvenen saygılı arkadaş varsa ortak olabilriiz

iyi oyunlar
    iyi forumlar :beer:

2. Seppuku

Seppuku Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Senin char olsa ortak olurdum ama bizim char olduğu için ortak olamayız. Çoğu kişinin düşüncesi budur.. :D :D :D

3. kaymak94

kaymak94 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biliorm işte Türklerin hepsinde bu var herkesin beyninde fesat düşünce işta bazılarının gavur die tabir ettiği yabancılarda bu yok yabancılarda arkadaşlık saygı sevgi var adamlar birbirine kullanmalık sosun +9 fln veriolr ama türkler bi +3 itemi bile sakınıo işte online oyunlardau yüzden ı hate turks dio herkes

4. Tuxedoed

Tuxedoed Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    tamamen katılıyorum arkadaşa

5. Seppuku

Seppuku Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru söylüyor katılmak zorundayız. :muck: :popcorn: :roll: :roll: :twisted: :detective: :curtain: :headbang: :headbang: :santa: :mrgreen: :|

6. KinqBladeR

KinqBladeR Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad
    şahsen bizde böle bişe yoq illegal arkadaşımla herşeyi takaşıoz verioz ıd pwlerimizi bilioz guildcek her zaman destek halindeyiz... guildimize gelmek isteyenler gelsin görsün :wink1:

7. DeaThAnqeLo

DeaThAnqeLo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben arkadaşa katılıyorum emre abinin sölediği gibi bir gün silkroadtrdeyken ve guildindeykende öyleydik ama bu aralar herkezbi güvensiz biçimde konu açıyoruz kilit ediolar kilit kilit nereye kdrrr.....belki onlarda ortaklardı ozmn modlar kendi konularını kapatsınlar