ortaklık değilde istersen sjsro old ip de 72 lvl char verebilirim sana 100 silk karşılığında.

silkim yok maalesef oynamıosan bana verebilirsin çok ii kasarım 7/24 oyundayım unique olarak bn İsy King lakabını vermistim

EcSrO_KiNq demiş ki:
silkim yok maalesef oynamıosan bana verebilirsin çok ii kasarım 7/24 oyundayım unique olarak bn İsy King lakabını vermistim
silkin olmasına gerek yok zaten herhangi bir siteye gir epin olarak 100 silk satın al sonra epini bana gönder bende charın tüm bilgilerini sana yollıyım.

abi valla o işleri bek bilmem ben sadece kendimi sjsro ve kasmayı bilirim iyi kasarım ortakta oluruz acil lazım çar çünkü 0dan baslamak istemiorum 5. defa :D

EcSrO_KiNq demiş ki:
abi valla o işleri bek bilmem ben sadece kendimi sjsro ve kasmayı bilirim iyi kasarım ortakta oluruz acil lazım çar çünkü 0dan baslamak istemiorum 5. defa :D
Ortak bulman zor cunku bu guven isteyen bir sey.Cok iyi char kasman bisi degistirmez.
Bence sende ortak arama,adamin charini kasarsin kasarsin 90 Lv olur adam degistirir pwyi kalirsin ortada.Bence kendine bastan char ac ve onu kas,bu devirde kimseye guvenme. :muck:

ama abim şimdide urasılmıo 0dan kasmak servere zor girio lütfen bare senle olak güven bana

Kardeş 63 lv bladem var ortak olmak istersen olalım /Kardeş normalde güvenmem ama 14 tane tamamen 90 + çarım olduğu için şimdi bladeyi soysanda bişe farketmez çarlarımı 90 yapıp yenisini açıyorum

Yukarı Alt