1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Orlando dağıldı: 100-75

1. Spa

Spa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest :)
    NBA'de cuma sabaha karşı oynanan final mücadelesi 1. maçında Los Angeles Lakers sahasında milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu'nun formasını giydiği Orlando Magic'i 100-75 mağlup etti ve final serisinde 1-0 öne geçti.
    Staples Center'da oynanan karşılaşmada Los Angeles Lakers'ta Kobe Bryant 40 sayı, 8 asist, 8 ribaundluk performansı ile sahanın en skorer ismi olurken Pau Gasol 16 sayı, 8 ribaund, 3 asist ve benchten gelen isim Lamar Odom 11 sayı, 14 ribaundluk performansları ile skora katkıda bulunan diğer isimler oldular.

Konuk ekip Orlando Magic'te ise mücadelede 33:05 dakika süre alan temsilcimiz Hidayet Türkoğlu 13 sayı, 4 ribaund, 2 asistlik performans sergilerken Dwight Howard 12 sayı, 15 ribaund, 2 asist ve benchten gelen isim Mickael Pietrus 14 sayı, 3 ribaundluk performans sergilediler.

Serinin 2. maçı pazarı pazartesiye bağlayan gece tekrar Staples Center'da oynanacak

2. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Orlando dağılmadı , Lakers darmadağın etti. Ama bu maçlık bir performans olduğunu düşünüyorum Orlando adına. Van Gundy takımı toparlayacaktır, toparlamak zorunda !

3. Milano

Milano Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    :thumbsup:

4. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar: