1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

OrijinSRO/Job & Event Server/Item satışı ve Magic Pop Yoktur

1. OrijinSR0

OrijinSR0 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Server ismi :Istanbul
    Cap/Level : 90
    Gear/Weapon Cap : 90
    Mastery : 300
    Race : Chinese
    Harita Bilgisi :Alex ve Jupiter hariç tüm harita açik.
    Magic Pop : YOK
    Item Satısı: YOk
    Gold Satısı : YOK
    Devil Spirit : YOk
    BOT : Mbot,Sbot vs.
    Baslangiç Skill point : 100.000
    Baslangiç Itemleri : 500 hp/mp pot,,500 k gold,1 %100 ve 1 %60 experince ,20 return scroll,5 ressucriton scroll

Oyun Rateleri ;

job rate 10x
    exp rate 50x
    sp rate 50x
    sox rate 1x
    gold rate 3x
    drop rate 3x
    alchemy rate 1x

Orijinsro Oyun Bilgisi ;

Evet arkadaslar genel olarak kaliteli,adil,saygın ve oyunculuk üzerine bir oyun
    yapmaya çalistik.Amacimiz uzun soluklu bir private server.Umuyoruz ki bunu sizin
    sayenizde basaracagiz.Oyundaki tüm etkinlik ve aktivitelerden keyif almaniz için çesitli
    degisiklikler yaptik.Bunlar ;

Magic pop ve Devil spirit gibi adaletsiz oyun itemlerini kaldirdik.
    Ayrıca hiçbir şekilde item satışı ve gold satışı yapılmayacaktır.

SoX rate'i oldugu gibi biraktik.Herkesin oyunculuğunu konuşturmasını istedik.
    Böylece her oyuncunun kendi normal itemlerini gelistirerek PvP,Job vs. yapmasi oyunu
    daha da zevklendirecektir.

Job Rate'i 10x e yaptık.Böylece oyuncuları oyunun asıl amacına yani job aktivitesine
    yönlendirmek istiyoruz.Avrupa haritasını da açarak,job'u geniş bir alana yaymaya hedefledik.Oyunda
    gold kasmanın en önemli yöntemi job aktiveteleri olduğu için keyifli bir oyun olmasını umuyoruz.

Şimdilik herkesi tek bir kale etrafında toplayarak,yapılacak savaşın daha keyifli olması için
    sadece Jangan kalesi aktiftir.

Haftanın her bir günü için ayrı bir event yapmayı düşünüyoruz.Bunlardan bazıları Pvp,Guild Pvp,
    Gm,Unique,Jobevent gibi eventlar olucaktır.
    Ayrica forgetten world kapali olup flag event açiktir.

Yeni petler ve tüm dressler eklenmistir.

Silk fiyatları Türkiye şartlarına ayarlanmış olup oldukça uygundur.

Sonuç olarak kaliteli ve güzel bir oyun yaptigimiza inaniyoruz.Lagsız,Bugsız,Güvenlik korumalı bir oyun
    kurduk.Siz de bu keyifli oyuna katılmak istiyorsaniz yapacaginiz sey websitemize kayit olmak
    ve oyunu indirmektir.Herkese Iyi Günler ve Iyi oyunlar Dileriz.Saygilarimizla...

Oyun resmi web site adresi : http://www.orijinsro.com

İletişim adresi :

orijinsro@gmail.com

Ayrıca Facebook ve twitter üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyun tanitim videomuz

Oyunumuzdan bazi resimler :​

STACKLER​

YENI PETLERDEN BAZILARI​

DIGER RESIMLER​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. kanka

kanka Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyuncuya ihtiyacınız var yoksa keyifli olmaz. başarılar

3. OrijinSR0

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim.Tabi ki oyunculara ihtiyacımız var.Gelmeye başladılar zaten fakat herşey bir anda olmuyor.Eski isro tadında bir private olmasını ,iyi arkadaşlık ortamlarının olmasını,daha adil ve daha keyifli bir oyun olmasını amaçlıyoruz.Uzun bir zaman dilimi içinde de olsa bunu başaracağımıza inanıyoruz.Umarım siz de katılırsınız.İyi günler...

4. DeadEnd

DeadEnd Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Güzel sw kardeşim geliyorum :D

5. J0juk

J0juk Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    10 numara sw olmuş özellikle item satışı olmaması süper ama exp rate çok düşük en azından 20-30 olsa çok daha iyi olr sox rate fln herşey çok iyi birde swde kimse yok oynayan arkadaşlar OoPrestigEoO pm atarlarsa sevinirim kasarken konuşacak insan arıyor insan :)

şuana kadar gördüğüm en iyi Türk swsi inş hiç bozulmaz

6. K0mpedan

K0mpedan Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18

Envanter:

Kardeşim bu rateyle oyuncuları zor toplarsın ama sana şöyle bir şey diyeyim
    Eğer o paypalı donate yerine satın al yaparsan ilerde çok büyük sorunlarla karşılaşırsın . Sana benden tecrübe tavsiyesi :)

7. J0juk

J0juk Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    GM bir cevap versende konuşsak orta yol bulsak :)

8. OrijinSR0

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için teşekkürler.Tavsiyeleriniz ve uyarılarınız dikkate alınacaktır.Yalnız exp rate ile ilgili birkaç şey şöylemek istiyorum.Biz exp rate 'i bu kadar düşük yaparken serverımızın basit bir server olmamasını istedik.Hem biz oynarken, hem de diğer oyuncu arkadaşlarımızdan bize aktardıkları kadarıyla çabuk kasılan bir oyunun zevki de çabuk kaçıyor ve serverlar çabucak kapanıyor.Ayrıca,gerçekten silkroadı seven,oynadığı oyundan keyif alan,güzel arkadaşlık ortamlarının benimsendiği ve belli bir yaş seviyesinin üstünde olan hoşgörü sahibi oyuncularla birlikte devam etmek istiyoruz.İki günde çar kasıp,başkalarını rahatsız eden,dolandırmaya çalışan,hakaret eden kişilerden de uzak durmak istiyoruz.Biz de bundan dolayı serverımızın uzun soluklu bir private server olmasını amaçladığımız için , rateleri de ona göre ayarladık.Ayrıca rateler de sandığınız kadar zor değil.Ama hem forumlardan hem de oyun içinden rate ili ilgili bazı talepler var.Biz de bunları değerlendirmeye alıp bir miktar arttırıma gideceğiz.Ama bu arttırım,az önce bahsettiğim yukardaki nedenlerden dolayı çok büyük bir arttırım olmıcak.

Bunlardan hariç Skor eventımız devam etmektedir.
    Real Madrid - Galatasaray , Fenerbahçe - Lazio maçları için skor tahminini doğru bilen arkadaşlara 500 silk hediye verilecektir.

Ayrıca 90 levele ulaşan ilk 10 oyuncumuza 250 silk verilecektir.İyi oyunlar ve iyi forumlar dileriz...

9. J0juk

J0juk Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3-1 demiştim 3-0 bitti vay arkadaş bir atamadı ya la :( Bakalım fener maçı ne olacak...

10. J0juk

J0juk Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    GM dün yeni bir guilde girdim ve yabancı arkadaşlar edindim ve senden bir istekleri var... Notice yazısı sadece Türkçe olmasın diyorlar aynı zamanda ingilizcede yazılmasını istiyorlarmış hiç bir şey anlamıyoruz diyorlar bilgine :)

11. OrijinSR0

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yabancı arkadaşlarımızda var serverda.O anda parti sayfasında sizin taleplerinizi değerlendirmek için sadece Türkçe duyuru yaptık.Normal bildiriler,duyurular ve eventlar hem Türkçe hem ingilizce olarak yapılacaktır.

Ayrıca,Fenerbahçe-Lazio maçı için yapılan skor tahmini eventını doğru tahmin eden KahrolsunPKK nickli oyuncumuza 500 silk hediye edilmiştir.

90 levele ulaşan ilk 10 oyuncumuza 250 silk hediyeleri de verilmeye başlanmıştır..İyi Oyunlar ve forumlar dileriz..

12. J0juk

J0juk Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyuna yeni başlayan arkadaşlar OoPrestigEoO pm atarsanız kasmanıza da yardımcı olurum :))) <3 Orijin SRO

13. OrijinSR0

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Serverımızın ilk eventı olan 90 levele ulaşan ilk 10 oyuncumuza 250 silk verileceğiydi,

Ödüller oyuncularımıza verilmiştir.

OrijinSRO ' nun en hızlı 10 oyuncusu ;

1-Zatoxx

2-Tequila

3-OoPrestigEoO

4-Aeris

5-iM_MorTaL

6-KuMSaL

7-Protection

8-PriForce

9-Primax

10-Merkucjo

Ayrıca Gm ve Unique eventlarını kazanan oyuncularımıza hediyeleri verilmiştir.

Real Madrid-Galatasaray ve Fenerbahçe-Lazio maçları için yapılan skor eventını,Fenerbahçe-Lazio maçını 2-0 olarak doğru tahmin eden KahrolsunPKK isimli oyuncumuza 500 silk hediye edilmiştir.

Eventlar her gün,gün içinde veya akşam saatlerinde yapılmaya devam edilecektir.İyi Forumlar ve keyifli oyunlar...

14. OrijinSR0

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Orijin SRO 2. haftasinda 150 'yi aşkın oyuncusuyla yoluna devam etmektedir.Pazar günü saat 17:00 ' de ilk kale savaşımız yapılacaktır.Hergün farklı bir eventla karşınızda olmaya devam edeceğiz.İyi Forumlar ve keyifli oyunlar ....

15. OrijinSR0

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bayern Münih-Barcelona ve Borussia Dortmund-Real Madrid maçları için skor eventımız başlamıştır.Sonuçları doğru tahmin eden oyuncularımıza 250 silk hediye verilecektir.Eventa facebook sayfamızdan katılabilirsiniz.İyi forumlar ve keyifli oyunlar...

16. OrijinSR0

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fenerbahce-Benfica ve Basel-Chelsea maçları için skor eventımız başlamıştır.

Maç sonuçlarını doğru tahmin eden oyuncularımıza 250 silk hediye verilecektir.Tahminlerinizi buradan oyun içi karakter ismiyle birlikte facebook sayfamizdan yapabilirsiniz.

Pvp Turnavasi basliyor !

26 Nisan Cuma gunu saat 21:00 de 1 vs 1 PvP turnuvasi yapilacaktir.

Ayrintili bilgi icin facebook sayfamizi ziyaret ediniz.

Tum oyuncularimiza basarilar dileriz.Iyi Oyunlar...